Крадіжка коштів працівниками банку

Rony1979 8 вересня 2023, 10:24
З моєї кредитної карти були викрадені кошти керівником відділення даного банку і його касиром, про що є відеопідвердження на камерах банку яке було надане поліціі на моє звернення і відкрито відповідне кримінальне провадження в якому я визнаний потерпілим. Незважаючи на це, банк продовжував нараховувавти відсотки на викрадені кошти і в подальшому подавши дані про мене як недобросовісного боржника на сайт кредитних історій. Будь яка переписка з банком ні дочого не призводить, так як там сидять роботи і відписують бездумні речі які самі не розуміють. Це все, що потрібно знати про цей банк
Sense Bank 13 вересня 2023, 14:25
Банком було розглянуто ваше звернення і попередні також. Ми співчуваємо ситуації, яка, на жаль, у вас виникла з колишнім директором відділення банку.
Банк з усією відповідальністю відноситься до цієї історії і весь час активно співпрацював з правоохоронними органами у наданні їм усієї необхідної інформації: записи з камер спостережень, інформацію по колишньому директору відділення, тощо.
Банком також були надані офіційні відповіді на усі ваші запити. І розуміючи всю складність ситуації, ми охоче йдемо на зустріч її вирішенню, тому ініціювали перед бюро видалення негативного статусу як некоректного в УБКІ, МБКІ та ПВБКІД.
Не зважаючи на проблему з колишнім директором банку, який вже давно не працює у нас, ми продовжуємо шукати шляхи вирішення по урегулюванню заборгованості, яка у вас виникла. І тому ми пропонуємо перейти у приватні повідомлення для вирішення питання.

Ваша помічниця, Оля!

Sense Bank
Sense Bank
8 вересня 2023, 10:39
Досить цікава ситуація. Вже пишемо вам в особисті повідомлення для уточнення деталей
*Андрій
11 вересня 2023, 11:06
А подробиці будуть?
Rony1979
Rony1979
12 вересня 2023, 13:42
А які подробиці цікавлять?
14 вересня 2023, 2:34
Як саме сталася крадіжка працівниками банка? Вони забрали вашу картку і пішли зняли з неї кошти?
У відгуку не зрозуміло, яким чином це зробити змогли
8 жовтня 2023, 9:15
Для воровства клиентских средств
достаточно сговора двух сотрудников банка:

— кассира, выдающего наличку не владельцу банковского счета;
— экономиста, имеющего права внесения изменений
в карточку клиента — обычно это нач. отделения.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Крадіжка коштів працівниками банку