Самий поганий банк

Дмитро Верительник 31 серпня 2023, 17:15
Мало того, що будучі Альфа банком сплачували податки за поребриком і спонсорували війну в Україні. Так і зараз паплюжать життя українціям. Був клієнтом банку. Кредит оформлював в Маріуполі. Далі війна і втрата всього. Виїхав, довго шукав работу, нарещті знайшов. Почав виплічувати. Потім прийшла пропозиція: я сплачую 60% заборгованості, решту 40% банк списує. Всі умови виконав ше в квітні. Зараз кінець серпня я досі є боржником. Як це? Мені чекати ще рік, аможе три? Доки рак на горі свиснить?
Sense Bank 2 жовтня 2023, 18:13
Дійсно, раніше наш банк мав акціонерів, що є громадянами рф. Але як ми неодноразово заявляли, наш банк ніколи нічого спільного з цією країною немав та немає. Тому жодних податків до бюджету країни-агресора ми не сплачували.
Ми повністю розуміє вас та тисячі українців, котрі опинились в скрутному становищі через повномасштабне вторгнення, тому наш банк завжди готовий йти на зустріч клієнтам для вирішення будь-яких ситуації, і ваша не є виключенням💙
Що стосується закриття договору за пропозицією, то прощення відбувається орієнтовно протягом 2-х місяців після отримання довідки про прощення.
Щодо вашого договору, ви отримали довідку в кінці серпня, тому він і був ще не закритий на момент вашого звернення. Але ми зробили все щоб вам допомогти, і по вашому договору прощення вже відбулось, кредит закрито і довідку вам надали в особистих повідомленнях.

Сподіваємось, що змогли залишити приємні враження про наш Банк💙
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

31 серпня 2023, 17:22
«Всі умови виконав ше в квітні.»

Виконали умови тоді ще приватного Сенс-банку.
Зараз Сенс-банк державний і умови приватного
банку піддає сумніву, тому й не списує
40% заборгованності.

Сайт Мінфіну вам не допоможе…
8 вересня 2023, 8:04
Де поганий Сенс — там і коментатор Кверті
8 вересня 2023, 8:15
MaxTirpiz

Попробуй похвалить хоть раз Сенс-банк в отзывах.
Может и я что-нибудь хорошее напишу.

P. S. В каждом укрбанке есть что-то хорошее,
а в госбанках этого хорошего на один пунктик больше…
31 серпня 2023, 18:06
Ознайомилась з вашою ситуацією, звернусь в особисті для подальшого вирішення питання!
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

Strelok123
Strelok123
3 вересня 2023, 12:57
«Мало того, що будучі Альфа банком сплачували податки за поребриком і спонсорували війну в Україні», — але вам це не заважало бути клієнтом цього банку і тим саме допомогати спонсорувати цю саму війну) І тільки коли цей банк кинув вас з оплатою заборгованності, ви раптом згадали про ворога)
Trivium11
Trivium11
21 жовтня 2023, 18:07
В точку, тільки хотів написати про це :)
8 вересня 2023, 19:28
Вітаю! Пишу вам з приводу прощення, яке буде до кінця цього кварталу, тобто у вересні. Вам нічого більше не потрібно платити, тому не хвилюйтесь, по даному договору ви вже нічого не винні.
Як все успішно пройде (прощення), ми вам додатково відпишемося тут, та у приватних повідомленнях

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Lesyaa22
Lesyaa22
25 жовтня 2023, 22:05
Ти ж тільки не забудь сплатити податки які вказані в цій довідці. бо з тої суми прощеної треба 19,5% відсотків заплатити у податкову… бо вони іноді забувають про це розповісти

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк