Скарга на шахрайські дії клієнта Сенс банку

teurgs 26 липня 2023, 16:34
25.07.2023р. відправили платіж на рахунок ТОВ «Центр покрівельних технологій» код ЄДРПОУ 44422607 відкритий у Вашому банку. 26.07.2023р. особи, які представились представниками підприємства перестали брати слухавку. Товар не поставляють.
1. 26.07.2023р. звернулись на гарячу лінію Вашого банку з проханням заблокувати перераховані від нашої компанії ТОВ «ЛАД» 31388777 грошові кошти.
Менеджер повідомила нашому адвокату, що здійснити блокування неможливо.
2. 26.07.2023р. звернулись на гарячу лінію Вашого банку з проханням здійснити перевірку службою безпеки банку ТОВ «Центр покрівельних технологій» код ЄДРПОУ 44422607 у зв’язку із ознаками шахрайських дій в діяльності підприємства.
На це звернення менеджер Банку повідомила, що прийняти таку заяву не може. Необхідно звертатись у відділення банку.
Просимо:
— Прийняти будь-які законні заходи для блокування нашого платежу від 25.07.2023 від компанії ТОВ «ЛАД» до компанії ТОВ «Центр покрівельних технологій» код ЄДРПОУ 44422607
— Здійснити перевірку службою безпеки банку Вашого клієнта ТОВ «Центр покрівельних технологій» код ЄДРПОУ 44422607 у зв’язку із ознаками шахрайських дій в діяльності підприємства.
Sense Bank 27 липня 2023, 11:20
На жаль, не отримали від в особистих більше деталей😔
Відмінити даний платіж ми дійсно не можемо, запит для інформування співробітників служби безпеки банку зафіксовано.
Вам обов'язково потрібно зафіксувати запит на сайті підрозділу по роботі з кіберзлочинністю Національної поліції України — https://ticket.cyberpolice.gov.ua/ або зверніться до найближчого відділення Національної поліції України з письмовою заявою.
Також рекомендуємо у майбутньому ретельно перевіряти продавців, щоб уникнути подібної ситуації.
Сподіваємось, що шахраї будуть покарані, а кошти будуть успішно вам повернуті💙

Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
26 липня 2023, 16:50
Это в полицию надо
26 липня 2023, 16:54
Розуміємо, що ситуація не з приємних, і розібратись в ній потрібно обов’язково😔
Тому для уточнення деталей йдемо до вас в особисті.

Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️
SergeyNina
SergeyNina
28 липня 2023, 1:12
Банк физически не может отменить данный платёж. Вам стоит попробовать как-то связаться с центр покрівельних технологій, но если не выйдет ничего то только полиция. Если есть возможность то пусть кто-то подойдёт в их офис.
Людмила Шевчук
Людмила Шевчук
2 серпня 2023, 13:53
Така і у нас ситуація з ТОВ «Центр покрівельних технологій» ЄДРПОУ 44422607, відправили платіж 21.06.2023 р. на рахунок в АТ «СЕНС БАНК», частину матеріалів доставили, а решту обіцяють вже другий місяць повернути кошти. Станом на 02.08.2023 р. коштів не має, податкову накладну не зареєстрували

Щоденно телефоную ім, але тільки обіцянки і все !!!
26 жовтня 2023, 14:52
Напишемо вам в особисті, щоб взяти ваші дані та платіжку, будемо розбиратись

Рекомендуємо також звернутись до поліції з цим питанням

Анастасія, ваша помічниця
Bohdan92
Bohdan92
3 вересня 2023, 9:39
Теж зробили оплату ТОВ «Центр покрівельних технологій», ЄДРПОУ 44422607 в червні 2023. На даний момент товар не поставлений, кошти не повернули. По телефону тільки обіцянки.
26 жовтня 2023, 14:53
Йду до вас в особисті також, щоб уточнити ваші дані.
Також рекомендуємо звернутись до поліції, зі свого боку за процедурою розберемось із цією ситуацією

Анастасія*
14 вересня 2023, 13:41
ТОВ «Центр покрівельних технологій», ЄДРПОУ 44422607 ШАХРАЇ!
Зробили оплату ні грошей. ні товару. Спілкувались по хамські, зараз зовсім не беруть слухавку прохання Cенс банку, також звернути увагу на шахрайські дії даної компанії(адже в Вас є внут. безпека). Під час війни шахраї працюють, а нажаль з цим ніхто не може нічого вдіяти.

0509662308 Шахраї в особі Олени та її поплічників!

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Скарга на шахрайські дії клієнта Сенс банку