Реструктуризація

Lidia Kr 2 червня 2023, 19:52
Звернулась до банку через Мінфін стосовно боргу і можливості реструктуризації так як не маю можливості закрити вчасно. Отримала відповідь стосовно питання.
Але після цього до мене зателефонував представник банку стосовно боргу. Під час розмови я пояснила ситуацію й те що не зможу закрити заборгованість вчасно.
У відповідь я отримала некоректні питання (стосовно мого особистого життя. Типу, а хто мене утримує, нехай він і платить.). А також почала підвищувати тон розмови, що, на мою думку, не є коректним в даному спілкуванні.
Хочу додати й те, що маючи можливість я відразу закрила інший кредит у вашому банку.
А по картці завжди намагалася вносити платежі.
Sense Bank 8 червня 2023, 8:19
Розібралися у ситуації та:
1. Щодо розмови з колегами з відділу заборгованості, була прослухана розмова. Стосовно уточнюючих питань, то їх мета була дізнатися ваші фінансові можливості та зрозуміти, чи можете ви зараз вносити кошти або ні. Можливо допомогти вам та надати можливість отримати акцію спрощення або реструктуризацію.
Проте в жодному разі колега не мала наміру вас образити або отримати зайву особисту вашу інформацію;
2. Вчора була надана вам реструктуризація по кредитній картці на ваш запит. Ми розуміємо, що зараз у кожного може бути скрутна година, тому намагаємося в індивідуальному порядку підходити до допомоги у вирішенні питань наших клієнтів.

Я вам дуже вдячний, що ви сумлінно виконуєте ваші зобов'язання!
Бажаю вам, щоб все було добре, а також ми всі дочекалися Перемоги 💙💛

2 червня 2023, 20:08
«А також почала підвищувати тон розмови, що, на мою думку, не є коректним в даному спілкуванні.»

Вот же зараза эта представительница банка. Вы её и её банк осчастливили , можно сказать. Денег у них наодалживали и не отдаете.
Да они ноги за это целовать вам должны и быть благодарны .А вместо этого представитель банка осмелилась повышать тон
2 червня 2023, 20:26
Щоб більш детальніше розібратися у цій ситуації, я вам зараз напишу у приватні повідомлення для уточнення ваших особистих даних.
7 червня 2023, 19:58
Не вообще звонили и угрожали жизни и здоровью от этого банка…всем звонили и после 21

я оплатил и все равно обманул этот банк меня долг висит…
8 червня 2023, 8:25
Пане Сергію, ваш кредитний договір закритий більше як 2 тижні тому назад. А так усі інші кредитні договори, карткові рахунки у вас закриті у нашому банку.
І я пам’ятаю як особисто вам писав стосовно довідки про спрощення рахунку та термінів її отримання. А потім ми перевіряли та писали вам стосовно того, що ви вдало скористалися акцією спрощення по вашому кредиту та вам потрібно дочекатися спрощення та закриття.

Тому я дещо не розумію, до чого ви залишаєте ці відгуки, котрі не несуть жодної правдивої інформації. Тим паче, якщо ваш кредит закритий і ви успішно його сплатили.
13 червня 2023, 8:29
Звехдочка когда дашь справку …уже 6 мес нет ее!!! повторяю ты/вы обещали письмо заказное где оно врунишка!!!

если типа закрыл как вы говорите где справка чего вы ее не даете и долг висит почему ааа??? врунишка

я ОПЛАТИЛ В феврале… а вы/ты что ПИШИТЕ ЗАКРЫЛИ АЖ 2 НЕДЕЛИ НАЗАД что за бред СОБА… А
3 червня 2023, 13:02
Этот звездочет врет нагло и обещал перезвонить и отправить заказное письмо уже 6 мес жду его ответа …

люди не связывайтесь с этим банком …не платите кредит этому русскому банку!!!

я оплатил все долги, а в итоге долг не откуда взялся аж 5000 грн …ОБМАНУЛИ клиента бывшего…и вас банк обманет!!!
3 червня 2023, 13:03
По сей день не отвечают на мои запросы откуда долг …будите вечно должны этому банку!!!
8 червня 2023, 8:59
Так вы же набрали долгов, ХорькОв , а потом скрылись в психиатрической лечебнице. Конечно теперь банк с вами общаться не желает

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк