Самий некомпетентний оператор в чаті

Magikus 9 травня 2023, 21:11
Людмила Хоменко самий некомпетентний оператор в чаті підтримки.
2 рази звертався в чат і 2 рази вона не знала не і змогла відповісти
1. Питання було:" пояснити що таке паспорт споживчого кредиту,і чому він дається до хамелеона.Не змогла відповісти, сказала що не має нічого давитись, то можливо ви окремо оформити кредит.
2 питання було, що входить в 10 покупок в умовах, щоб вайт був безкоштовним, написала що тільки покупки в магазині через термінал фізично або через Гугл/епл пей і все.
Зверніть увагу на данного оператора.вона взагалі нічого не знає.
Sense Bank 10 травня 2023, 9:57
Доброго ранку! Усі ми люди, й так само можемо десь помилитися або не до кінця розкрити питання, на жаль. Я переглянув ваші 2 чати, коли ви спілкувалися з Людмилою.
Щоб вже остаточно ви мали відповідь на ваші запитання, я вам також надам відповідь:
1. Паспорт споживчого кредиту містить умови по пільговому періоду, по кредитному ліміту, який може бути встановлений по картці, %% ставку та інше.
Не зважаючи на те, що картка Хамелеон зараз оформлюється без кредитного ліміту, за замовчуванням ми надаємо пакет документів при оформлені, і один з них — паспорт споживчого кредиту.
Уся документація, котра надається клієнтам, є на нашому сайті: https://sensebank.com.ua/credit-cards/cameleon. Потрібно прогорнути вниз у розділ «Документи» (зліва), та відшукати вкладку «Форми угод Cameleon» (справа).

2. Моя колега надала відповідь стосовно покупок та оплати в інтернеті (хочу зауважити, що вона уточнили, щоб було саме як «Покупки»). Але все вірно, також підходить оплата комунальних послуг, поповнення мобільного інтернету.

Дякую, що залишили ваш відгук! Ми ще раз пройдемося додатково по цим питанням з Людмилою 😉
/Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

9 травня 2023, 21:15
Вообще-то вы если уже есть клиент банка, то вы уже подписались, что вы знаете ответ на 1ый и 2ой вопрос. :D
9 травня 2023, 21:19
Операторам горячей линии к сожалению мало платят и их квалификация соответствует зарплате…
болячка всех банков Украины…
10Ten
10Ten
9 травня 2023, 22:17
А велика вероятность в чате дважды попасть на одного и того же оператора? Похоже на что-то личное)
Magikus
Magikus
9 травня 2023, 23:08
Дак історія чатів в них зберігається, найдуть я думаю чати)
StarFighter27
StarFighter27
14 травня 2023, 13:41
Оператор горячей линии не сотрудник банка. Их действия сводится к простым консультациям.

Да и не всегда и все оператор может знать, так как каждый месяц меняются тарифы на обслуживание и банковские продукты

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Самий некомпетентний оператор в чаті