Не припустима робота банку та додатку

05487881 24 квітня 2023, 21:58
Був шокований, такими неприпустими діями Sense bank, зі своєї карти Cameleon робив перекази, як завжди в додатку, при переказі було вказанно 0.00 грн. комісії, що мене влаштовувало, але потім заднім числом в додатку з мене списали комісію, по карті з НУЛЬОВИМ кредитним лімітом, без моєї згоди, якби я бачив, що за перекази з карти на карту буде комісія, щей неймовірно висока, я би не робив, такі перекази, просто зняв би кошти в банкоматі чи на касі без комісії!.. Списали за останні 5 переказів дуже велику комісію, заднім числом! з суми 2122.50 грн., комісії 84.90 грн., 2318.85 грн. комісії 92.75 грн., 3850.00 грн. комісії 154.00 грн., 6273.96 грн. комісії 250.96 грн., 2480.17 грн. комісії 46.52 грн.,. Пробував звязатися з ними по телефону, не беруть трубку, бот сказав, що повітряна тревога, ну ок всі розуміємо війна в країні, написав чат, те саме, пишуть напишіть пізніше, написав другий раз, також тревога! Я все розумію, але чому неможна відповісти, коли тревога закінчиття, я не збираюсь, цілий день сидіти повторно писати, те саме.
26 квітня 2023, 10:50
Нам дуже шкода, що така ситуація виникла :(

У вашому випадку дійсно виникла помилка, технічна. Система розрахувала комісію як за переказ кредитних коштів. Суми комісій вам сторнували (повернули), також і відсотки, які виникли через борг сторновані. Пробачте, будь ласка, за незручності.

Так може бути якщо ваше поповнення фіналізується за рахунком пізніше, ніж витратна операція (таким чином витрати по рахунку йдуть в мінус). Частково цей технічний момент вже виправили для найпопулярніших видів поповнень. Зробимо все можливе, щоб в майбутньому ситуація не повторилася

^З повагою, Богдан

Sense Bank
Sense Bank
25 квітня 2023, 8:26
Вже розбираємось з ситуацією чому комісія списалася, зважаючи що картка без кредитного ліміту. Повернемося з остаточними відповідями якнайшвидше

Богдан
25 квітня 2023, 19:28
Дякую, буду чекати вирішення проблеми
27 квітня 2023, 7:56
Укрнарод не умный тк ждет ответа от русского банка …я ждал ответа 6 мес это тебе на раздумье… дали и они разные был и не могли ответить откуда акие цифры берутся и как считают они… нагло врут и все! их задача как можно больще людей обмануть /развести на деньги и потом уже банкрот или национализация
25 квітня 2023, 11:06
Говорят одно …приходишь в отделении мы не знаем ничего и разбираться не хотят !!! кто закроет счет физ лицо получит 100 грн, а юрид лицо от 500 грн
25 квітня 2023, 11:21
Пишите жалобу везде и нбу и т. д.
25 квітня 2023, 19:35
Навіщо, якщо немає остаточної відповіді, по друге такі скарги, не мають сенсу, якщо немає відповіді банку, або якщо банк не надав відповідь у зазначиней термін на офіційне звернення, тоді можна писати. В інших, випадках це втрата свого часу та НБУ…
26 квітня 2023, 23:02
Ответ сотрудника банка в разделе отзывов на сайте Минфин
не является официальным ответом банка,
поэтому продолжайте верить в чудо…

Для получения официальных ответов существуют
официальные каналы общения с банком…
4 травня 2023, 13:30
Звісно, так він не потрібен, якщо питання вирішено
27 квітня 2023, 7:55
Разводят они тебя …будешь ждать еще месяц или год как я …придумают отговорку …звони и пиши им каждый день

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Не припустима робота банку та додатку