Реструктуризація

krAndrii 7 березня 2023, 10:27
У зв’язку з ситуацією в країні виникла потреба в реструктуризації заборгованості.
З усім бажанням оплатити по поточним рахункам, я просто не маю на те можливості.
Звернувся до чату підтримки з запитанням про реструктуризацію, чи необхідно якесь звернення і т.п. мені скидають посилання на статтю від банку по реструктуризації «стоп прострочка» і повідомляють, що за кожним клієнтом індивідуально розглядається стосовно поточного питання. Виходить, що при всьому моєму бажанню якось реструктуризувати борг і ПЛАТИТИ, потрібно чекати невідомості, тому що, як такого звернення від клієнта і розгляду питання, я так розумію, що не має
Sense Bank 7 березня 2023, 13:36
Побачив ваш відгук та відразу пішов у приватні повідомлення для вирішення вашого питання. Дійсно, на жаль, вам поки що була пропозиція недоступна, але взявши ваші дані, передав колегам для уточнення. Колеги пообіцяли вже найближчим часом надати вам реструктуризацію.
Вибачте, що трохи вийшов квест із звернень, але щиро радий був вам допомогти 😊
/капітан Підтримка, Ярослав 😎

Sense Bank
Sense Bank
7 березня 2023, 10:52
Вітаю! Вірно, реструктуризація надається за індивідуальною пропозицією, але це не проблема, якщо вам вона потрібна, але поки що пропозиції немає.
Тому я вам зараз напишу у приватні повідомлення та усе ретельно перевірю та допоможу :)
/капітан Підтримка, Ярослав
zig4free
zig4free
7 березня 2023, 13:07
Так-же можно попробовать перекредитование, поискать кто даст лучшие условия.
Lolik1837
Lolik1837
7 березня 2023, 13:24
А ещё можно потребовать, что бы суммы долга , которые вы должны , пересмотреть и сделать так , что бы это банк был вам должен эти суммы , а не вы банку. Отдельные индивидуумы реально наглеют. Они почему-то думают, что реструктуризация — это по их желанию, а не по предложению банка

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк