Баланс живе власним життям

smuller78 3 березня 2023, 11:37
Свіжий кейс:
звечора перевів усі кошти з картки на сейф, зранку баланс дебітової картки МІНУС 302.22 грн. Питаю в чаті: поясніть куди ділися мої гроші, бо у деталізації жодних записів за цей час немає.
Відповідь 1: підключаємо колег, приєднуйтесь протягом 24 год.
Відповідь 2: ми займаємося, надамо відповідь протягом 2х робочих днів.
Відповідь 3: СМС Shanovnyj kliente! Vash zapyt rozglyanuto. Z boku Banku ne vyjavleno porushen' dogovirnyh vidnosyn. V razi najavnosti pytan' zvertajtes' v chat za posylannyam https://hi.sensebank.com.ua/chat abo telefonom 0800502050. Z povagoyu Sens Bank!

Чи можливо у банку так зробити, щоб клієнт мав можливість контролювати власний баланс та бачити і розуміти всі його зміни самостійно?
Бо виплата відсотків по сейфу пишеться у історію, а сам баланс сейфу при цьому не змінюється ще кілька годин (і відстежити момент коли та наскільки він змінився кожного разу не реально), гроші нишком списуються з карти, навіть у мінус із дебітової (можливо якісь корегування/комісії/доплати) а в історії взагалі нічого про це немає. Так втрачається довіра до банку ☹, навіть якщо банк все списав корректно, але ж «вничку». Мають же існувати якісь сертифікації для банківської системи та правила відображення достовірної інформації…
3 березня 2023, 16:01
Зі свого боку повністю розуміємо вас, що ситуація виникла досить не приємна 😥 Судячи з першої частини вашого відгуку, то наші спеціалісти в чаті допомогти вам розібратись в причинах виникнення цього мінусу за вашою карткою.

Дійсно, через особливості проведення операцій в іншій валюті, можуть виникати подібні ситуації, коли за дебетовою карткою виникає мінус. Наша команда робить все можливе для того, щоб покращити це. Ознайомитись із особливостями проведення операцій в іншій валюті можете за цим посиланням https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360014652800?source=search.

Щодо балансу та відображення деталей списань, то в планах є покращити це, але на жаль, поки що точних термінів вирішення цього немає.

Бережіть себе та близьких, все буде Україна 💙💛

З повагою, Андрій

3 березня 2023, 11:39
С какой карты переводил деньги?

До этого делал ли покупки в валюте? (самый простой способ словить минус на дебетной карте)
3 березня 2023, 13:09
Black uah, были покупки в валюте. Речь не о том, что банк крадёт, а о достоверности информации и прозрачности операций. Фиг найдёшь концы что-бы самому разобраться что куда ушло. Курс не прыгал, в истории тишина, на балансе минус. Это же банк в конце концов — деньги любят счёт, а не гадание своего баланса на кофейной гуще.
3 березня 2023, 13:49
Так просто.

Подкорректировался курс по предыдущим транзакциям… вот и минус по карте и без дополнительных транзакций образовался…

Таки для таких покупок (в валюте) лучше монобанк или приват — там сразу фиксируют курс и нет нежданчиков.
3 березня 2023, 13:59
Сенс пытались сделать фиксацию курса, но влепили двойную конвертацию для € через $. Теперь вообще сам не разберёшь что/почём и как работает :(
3 березня 2023, 14:01
А могут еще влипить % за конвертацию в валюту. Черт разберешься с тарифами…

Я по этому не использую карты сенс для оплаты в валюте принципиально.

А вот монобанк иногда еще дает кешбек при покупках на Али. Да и курс в монобанке / привате самый приятный.
3 березня 2023, 17:46
Учите матчасть…

Ещё с середины января «влепили» повышающий коэффициент при проведении двойной конвертации — от 1,2% до 1,3% в зависимости от региона…
3 березня 2023, 18:43
Мне не надо это — просто делаю покупки используя карты других банков.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк