Не дают квитанции по веб версии

Sun1 8 лютого 2023, 15:34
Банк умышленно убрал возможность распечатки квитанций из веб версии с дальнейшим сохранением на компьютер.
Работа банка Сенс стала в сотни раз хуже, против Альфа прошлого.
Удивляет безграмотность сотрудников.Держспоживслужба, надеюсь, скоро разберется.Полный не адекват-убирать квитанции-реальные доказательства оплаты из веб версии.Все, у кого такая же проблемма, обращайтесь в полицию, и на урядову горячу линию.Все это против клиентов и потребителя в условиях войны.
Sense Bank 8 лютого 2023, 15:58
Дійсно, тимчасово у веб-версії My Sense Bank немає можливості сформувати квитанцію при виконані операцій. Але це зроблено для того, щоб клієнти активно залучалися до мобільного застосунку Sense SuperApp.
Вже саме в застосунку ви можете сформувати необхідну вам квитанцію та завантажити на ваш смартфон.
Пріоритетною версією для нас являється версія мобільного застосунку, але зважаючи на те, що наші клієнти так активно користуються веб-версією, ми у майбутніх оновленнях повернемо цю можливість. Вибачте за незручності та дякую, що надали зворотній зв'язок щодо веб-версії.

Якщо у вас виникнуть додаткові зауваження, пропозиції, напишіть, будь ласка, нам у приватні повідомлення і ми з радістю їх вирішимо 😉

/Ярослав

8 лютого 2023, 16:41
Вы не должны без ведома других клиентов убирать.Конкретно,напишите даты,когда вы устраните вашу умышленную неисправность,чтоб квитанции были в доступе
Sense Bank
Sense Bank
9 лютого 2023, 9:42
На жаль, конкретних дат по відновленню цієї функції у веб-версії поки що немає.
Проте ця можливість, оформлення квитанції, є у Sense SuperApp. Спробую пришвидшити це питання, щоб вам та іншим клієнтам було комфортно знову її оформлювати у веб-версії застосунку.

/Ярослав
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
8 лютого 2023, 18:12
Пишите мне и вмсете сними будем бороться…у меня еще хуже ситуация и они тянут резину нагло врут !!!
8 лютого 2023, 18:35
По поводу чего врут?
zig4free
zig4free
8 лютого 2023, 18:30
Давно пора уже было поставить новое приложение. МАБ давно пора удалить.
8 лютого 2023, 18:35
Вам не нада ,вы и удаляйте себе

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк