Примусова подвійна конвертація

smuller78 4 лютого 2023, 21:08
Щойно Сенс примусово впарив 'покращення', яке штучно підняло курс розрахунку € ще на майже гривню:
«…здійсненні операції в євро ми залучаємо МПС, яка конвертує цю суму в долар, а потім з долара в гривню за курсом банку. Відповідно відбувається декілька етапів конвертації.»
Пишуть сьогодні курс 41грн за 1€, а фактично списують по 41.91грн.
Користувався ними 12 років, тепер поглядаю на Моно, бо там ще такої барижні немає.
5 лютого 2023, 11:51
Справа в тому, що з 16.01.2023 наш банк перейшов на списання валютних операцій в режимі онлайн. Тепер не варто хвилюватись, щодо збільшення курсу в дату списання. Тому що зараз застосовується єдиний курс — як під час авторизації, так і під час списання. А саме — курс на дату проведення операції. Тобто, якщо курс валют збільшиться в дату списання (через 2-3 дні після проведення операції), це не вплине на збільшення суми списання. З рахунку спишеться сума по курсу на дату здійснення операції. Конвертація тепер вібувається таким шляхом: євро -> долар -> гривня. Та додатково комісія OIF -1,2%.

Дійсно, зараз курс у нас вищий, ніж в інших банках, але ми вже думаємо як це вирішити.
Курс можна дізнатися за посиланням https://sensebank.com.ua/currency-exchange#exchange-individual, а зі змінами ви можете ознайомитись за посиланням в нашій Базі знань для клієнтів https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/9619887068562?source=search

Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💙💛
З повагою, ваш помічник Андрій 😊

zig4free
zig4free
5 лютого 2023, 8:33
Лол корыстуюсь 12 рокив! Всем известно, что у Альфы всегда были проблемы с курсом валют!
А особенно сейчас — для расчетов лучше Приват/Монобанк.
5 лютого 2023, 10:09
У Юникредит/Укрсоц/Альфы/Сенс были проблемы с двойным снятием годовой платы за пакет пару лет подряд, они вводили глупый % за перевод со своего ФОП, всё ещё тупят с балансами 1 числа и реально зачисляют % на доходный сейф на пол дня позже, чем пишут об этом в выписке. А вот с конвертацией у них всё было норм, пока не попали в заботливые гос лапы. Руководству хватило 2-х месяцев на внедрение этой 'схемы', когда с каждой 1000€ тырят 910 грн скрытой комиссией за двойную конвертацию. Даже при москалях они себе такого не позволяли. Не только же яйца по 17 грн продавать, есть и другие схемы :( Приват тоже гос, там курс всегда был выше Альфы/Сенса.
5 лютого 2023, 16:54
Smuller78
«…пока не попали в заботливые гос лапы.»

И в чьи, по-вашему мнению, «гос лапы» попал
Альфа(Сенс-банк), можете публично озвучить?

«с каждой 1000€ тырят 910 грн»

Не тырят, а «честно зарабатывают»
на украинских гражданах
во время российской агрессии…
6 лютого 2023, 9:59
Ошибся, поверил Подоляку… …1 грудня він офіційно змінив назву на Сенс Банк. По-друге, невдовзі після цього радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що процедури щодо націоналізації колишньої «Альфи» вже розпочалися. Ще наприкінці жовтня шість співрозмовників у держструктурах говорили про націоналізацію банку як вирішену справу. Двоє з них вказували на середину грудня як можливий час для переходу «Сенсу«/»Альфи» у держвласність.
7 лютого 2023, 11:07
Smuller78 От смены названия банка право собственности не меняется… Мнение какого-то Подоляка не является официальной позицией ни НБУ ни ФГВФЛ. На сегодня, 7 февраля 2023 года, в Альфа (Сенс-банк) ФГВФЛ не вводил ВА, а значит никто не начинал процедуру национализации…
7 лютого 2023, 18:51
Нацбанк готує зміни в законодавство для націоналізації Сенс Банку, але коли це буде — не вiдомо…

5 лютого 2023, 10:20
Ещё один их новый весёлый глюк вспомнил: «3.02.2023 Досписання курсової різницї за операцію 23.01.2023 в терміналі aliexpress» На 11-й день досписание, хотя по процедуре раньше конвертация была на 3-й день.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк