mfn9 mfn9 28 січня 2023, 7:33
Я є клієнтом банку вже багато років. Але такої підстави не очікував.
Банк ввів ліміт за валютними картками. (Хоча НБУ не обмежував розрахунки за валютними картками)
Збільшити ліміт самостійно неможливо через застосунок.
Потрібно лише через відділення та заявки які можуть розглядатися тижнями

Співробітниця у свій вихідний вирішувала мої питання.
У підтримці взагалі не можна отримати компетентну відповідь на жодне запитання.

У результаті я просрочив свій платіж за навчання.
Також підтверджую попередні відгуки що до курсу — Банк обманює клиієнтів при конвертації з євро. Курс відмінний від заявленого.

Підсумок:
Банк спеціально обмежує лімітами можливість оплати карткою і всіляко затягує процес зміни лімітів, що вказує на фінансові проблеми у Банку.
Недостатньо персоналу у відділеннях.
Не компетентна підтримка.

Взагалі можете вважати, що у вас мінус один клієнт. Хоча думаю Банку на це плювати.
28 січня 2023, 14:31
Дійсно обмеженння для валютних рахунків на розрахунки за кордоном немає з боку НБУ, при проведенні операцій з картки діють саме карткові ліміти з боку банку — це тимчасовий захід, що впроваджено в межах режиму воєнного стану. Таке зменшення виконано Банком згідно умов Договору банківського обслуговування пункт 4.3.3, поступово збільшуємо значення максимальних лімітів.

З приводу оплати навчання за кордоном та обмежень на подібні операції — при розрахунку з картки немає призначення платежа, тому мова в постанові про перекази Свіфт, в нашому банку подібні операції виконуються лише у відділенні банку(на майбутнє плануємо і в додатку після зняття всіх обмежень на призначення платежів).

Курс євро став гірше, але є надія що не на довго і пов'язано це з тим, що банк перейшов на основну валюту розрахунків — доллар з 17.01 про що була новина в тому числі в додатку та стаття в базі знань, в рамках даного оновлення почав фіксуватись курс на момент проведення операції: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/9619887068562, наразі в планах прибрати курс для розрахунків з картки в євро та покращити курс найближчим часом
Полезный комментарий
mfn9 mfn9 31 січня 2023, 15:16
Банк підвищів ліміт і я віконав платіж, хоч із запізненням і нервами.
Але тим не менш, все ок, проблема вирішена.

28 січня 2023, 7:50
НБУ ввел лимиты независимо от валюты и типа карты или расчетного счета — в пересчете на гривну по курсу НБУ.
28 січня 2023, 7:52
А можно пруф?
28 січня 2023, 7:55
Я знаю только об этом лимите — «С 21 июля 2022 года НБУ установил ежемесячный лимит для расчетов за рубежом по всем гривневым картам клиента, открытым в одном банке, в размере 100 тыс грн (в эквиваленте).»

Но это касается только карт в грн
28 січня 2023, 7:56
Как раз «в эквиваленте» — относиться к валюте по курсу НБУ.
28 січня 2023, 7:59
Это касается расчета за границей гривневой картой.
Эквивалент потомучто конвертация происходит

На валютные карты НБУ лимиты не вводил
28 січня 2023, 8:04
Нужно читать первоисточник.

Или делайте запрос в НБУ.
28 січня 2023, 18:56

mfn9 mfn9
«На валютные карты НБУ лимиты не вводил»

НБУ вводил лимиты на расчёты валютными картами,
но вам лень читать об этом на сайте НБУ…
28 січня 2023, 8:01
Картами Альфа-Банка невыгодно рассчитываться заграницей.

Выгоднее расчет делать гривневой картой, монобанк, приватбанк, хз другие банки.
28 січня 2023, 8:02
Как это относится к моему вопросу по лимитам?
28 січня 2023, 8:16
У вас вообще не должен был подниматься вопрос по лимитам — что-то вы недоговариваете.
28 січня 2023, 8:11
Https://promo.bank.gov.ua/fin-defense/

Ограничения на валютные счета и карты — не более 100тыс «в гривне», для P2P операций.

Вообще-то платежи за обучение не попадают под ограничения.

оплата навчання за кордоном:
«Національний банк дав змогу без обмежень перераховувати кошти для оплати навчання на рахунки навчальних закладів за кордоном, розширивши перелік виключень з заборони на транскордонні операції, до якого також належать витрати, пов’язані зі смертю громадян, лікуванням в медичних закладах та транспортуванням хворих»

И тут не важно гривневая карты или валютная у вас.
28 січня 2023, 8:15
У меня не P2P — а оплата\покупка
28 січня 2023, 8:20
Вот именно
Но Сенс ввел лимиты сам.
28 січня 2023, 8:17
Что-то автор отзыва недоговаривает, для него не важно гривна или валюта, платеж за обучение должны были пропустить мимо лимитов и независимо гривна ли это или какая-то валюта.
28 січня 2023, 8:23
Уважаемый это вы сути вопроса не понимаете или не коррктно читаете мои сообщения.

Я это и имел ввиду что мой платеж не подпадает под лимиты — во первых потому что с валютной карты во вторых потомучто за обучение — но банк ввел лимит на все платежи и на все карты
28 січня 2023, 12:43
Я то внимательно читаю!

Во первый вы сами зачем то начали писать про ограничения именно по валютным картам, тем самым отходя от сути вопроса — к вам вопрос — зачем?

И в вашем случае выгоднее такой платеж было совершать такой платеж гривневой картой!

Таки вопрос, а должным ли образом вы оформляете платеж? Или переводом на счет Васе Пупкину?

Для конфликтных случаев можно написать обращение-жалобу в НБУ — обычно отвечают оперативно: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals
28 січня 2023, 15:24
Питання до Банку:

«Дійсно обмеженння для валютних рахунків на розрахунки за кордоном немає з боку НБУ, при проведенні операцій з картки діють саме карткові ліміти з боку банку»

То чому банк ввів ці обмеження? Інші банки як моно приват — не мають такіх обмежень.
У Банка проблеми з ліквіднистю?

«при розрахунку з картки немає призначення платежа» — при розрахунку картою є MCC код. по якому можно зрозуміти шо платіж виконаний для навчального закладу
Ви не можете блокувати такі платежі
Ви взагаліто не повінні блокувати операціі по валютним карткам.

«Курс євро став гірше» — це не курс став гірще, це ви порушуєте закон ставлячи курс на сайті і в застосунку один — а зписуєте по іншому курсу — який знаєте тільки ви.

Моя проблема досі не вирішена.
Я прострочив платіж — хто буде покривати штраф якшо мені його нарахують?

Поясніть мені та й усім процудуру зміни лімітів.
Бо іі ні де нема.
Які документи потрібні? І на якій підстві?
Скільки часу займає — у мене вже тиждень — і досі не вирішено

Sense Bank
Sense Bank
28 січня 2023, 17:07
Як ми і писали вам у відповіді на ваш відгук, то ці обмеження було введено банком у зв’язку з воєнним станом. Таке зменшення виконано Банком згідно умов Договору банківського обслуговування пункт 4.3.3.

Щодо призначення, то при переказі з картки чи звичайному розрахунку карткою його немає, а МСС-код потрібний для індентифікації терміналу, щоб зрозуміти рід діяльності установи. Якщо вам потрібно виконати платіж із зазначенням призначення операції, то ви можете зробити платіж за повними реквізитами або SWIFT-переказ через відділення банку.

Стосовно курсу, то дійсно курс став іншим через зміни в процедурі списання та авторизації операцій в різних валютах від 17.01.2023. З цими змінами ви можете ознайомитись за посиланням в нашій Базі Знань для клієнтів : https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/9619887068562

Ми повністю розуміємо вас та ваше невдоволення щодо цієї ситуації, але як вам вже відповідали наші працівники в чаті, то потрібно зачекати поки запит на зміну ліміту, котрий робив ваш персональний менеджер, буде опрацьовано. На жаль, результат за цим зверненням можга дізнатись у вашого менеджера лише з понеділка.

Що стосується про процедури його зміни, якщо коротко, то працівник уточнює всі деталі і причину для його підвищення, після чого передає ці дані на погодження та очікує на рішення. І як тільки є рішення по клієнту, то повідомляє його йому. Щодо термінів вирішення, то це може зайняти до кількох робочих днів, так як розгляд відбувається в індивідуальному порядку
28 січня 2023, 17:30
ці обмеження було введено банком у зв’язку з воєнним станом
— але інші Банки не вводили таких обмежень, воєний став у всіх.
Тож будь ласка не списуйте проблеми Банку на воєний стан — це маніпуляція.

Що стосується про процедури його зміни, якщо коротко
— А можно не кортко — а якийсь документ з описом процедури? Я хочу поділитися цім документом з НБУ — щоб вони дали свою оцінку

Якщо вам потрібно виконати платіж із зазначенням призначення операції
Мені не треба, це вам треба чомусь знати призначення платежу щоб підвищити ліміти і ви просите додаткові документи.
Що суперечіть нормам НБУ по валютним карткам.
29 січня 2023, 21:12
Такие платежи всегда будут проводиться в ручном режиме с сопутсвтующим документальным подтверждением со стороны клиента — иначе это будет как попытка обойти ограничения НБУ со всеми последствиями, так как банку перед НБУ нужно отчитываться.
Так что банк будет все необходимое от клиента требовать, вот из-за этого лимиты все… банку лучше перестраховаться — чем потом штрафы платить.
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
29 січня 2023, 20:04
Они не ответят …тк начудили с вами…Думали не заметите
28 січня 2023, 19:04
Считаю, что Альфа-банк (Сенс-банк) делает всё павильно,
наказывая материально своих самых преданных клиентов.

Если начиная с весны 2014 года, а тем более с 24 феваля 2022 года
клиенты не понимают, что обслуживаться в банке с российским капиталом
аморально, то они должны нести хоть какие-то материальные потери — возможно
что только через потерю денег до их мозга хоть что-то дойдёт…
30 січня 2023, 15:08
Ну так правильно это операция делается только через Swift и со всеми документами, а именно инвойс организации
рахунок фактура и прочее что подтверджает что ты учишься и деньги идут на оплату учебы.
31 січня 2023, 0:51
А учитывая как ты разнился что-то мне подсказывает что деньги явно не на учебу…

И если уже так жмет. Мог бы снять пополнить в другом банке карту и сделать операцию.
31 січня 2023, 1:08
Очевидно, что платежи за учебу должны быть документально подтверждены, ибо банку отчитываться перед НБУ куда деньги пошли, причем документы на 100% должны быть проверяемыми, и да пока банк не проверит документы и будет подтверждение что все ОК — платеж не будут пускать вход.

Так что КГАМ.
31 січня 2023, 15:16
Корисний коментар
Банк підвищів ліміт і я віконав платіж, хоч із запізненням і нервами.
Але тим не менш, все ок, проблема вирішена.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Банк спеціально обмежує лімітами можливість оплати карткою і всіляко затягує процес зміни лімітів