угрожают если не заплатите 16000 тыс грн тогда мы получим страховку

СЕРГЕЙ харьков 23 січня 2023, 14:34
люди расскажите как это банк насчитал с начала Войны было 8000 сейчас около 16000 тыс грн …и обьяснить каждую цифру не могу и распечатку сделать отделение харьков ул Гиршмана 3
Sense Bank 12 лютого 2023, 16:42
Декілька разів разом з вами обговорювали ваш кредит, вам запропоновано було оформити реструктуризацію, як можливість вирішення теперішньої ситуації. Для вас буде зручність у тому, що ви зможете сплачувати менші платежі, і тим саме потрохи сплачувати кредит, поки будуть вирішуватися ваші фінансові питання. У разі потреби, ви можете реструктуризацію по кредиту погасити достроково.

Стосовно нарахувань, на вашу адресу за місцем прописки та на електронну адресу надіслали офіційну відповідь банку про нарахування по кредитному договору. Усі розрахунки були розписані, якщо у вас досі є запитання, напишіть, будь ласка, нам у чат підтримки і команда Sense вам ще більш детальніше, на скільки це можливо, розпише усі нарахування!

/Ярослав

Sense Bank
Sense Bank
23 січня 2023, 16:12
Пане Сергію, ми продовжуємо разом з вами обговорювати ваш кредит та заборгованість по ньому. Я вам запропонував оформити реструктуризацію, як можливість вирішення теперішньої ситуації. Для вас буде зручність у тому, що ви зможете сплачувати менші платежі, і тим саме потрохи сплачувати кредит, поки будуть вирішуватися ваші фінансові питання. А для банку, що ваш кредит не піде у прострочену заборгованість. Я намагаюся вам запропонувати усе можливе, щоб вирішити ваше питання. І я дуже сподіваюся, що ви почуєте мене і ми нарешті вирішимо це питання :)

Стосовно нарахувань, з березня місяця ви не вносили платежі, тому у вас виникла заборгованість. Спочатку ви не вносили, коли були кредитні канікули. Потім, коли з 13 липня перестали діяти в нашому банку канікули, почали діяти правила, котрі діяли до повномасштабної війни. Але нагадую, під час військового стану штрафи та пені банк не нараховує, згідно правил НБУ.

/Ярослав
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
23 січня 2023, 16:49
А теперь формули и каждую цифру обьяснить…а ну люди посмотрите как этот русский банк творит на хохлами, а вы еще их кормите их детей…которые нас убивают и ракетам по нам стреляют!!!

показывают что у них минус прибыл, а они говооят все хорошо у банка !!!
Lana30
Lana30
25 січня 2023, 10:46
У них реальная процентная ставка около 70%. Вот и считайте.
Если Вы брали кредит, смотрите паспорт кредита, листочек где платежи Ваши прописаны и внизу в конце читайте какой реальный процент Вы им отдадите. На реструктуризацию даже не думайте соглашаться, они все проценты, которые собрались просто приплюсуют и оформят новый кредит.
StarFighter27
StarFighter27
25 лютого 2023, 16:12
По поводу реструктуризации соглашусь. Она ничем не поможет, только усугубит ситуацию.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / угрожают если не заплатите 16000 тыс грн тогда мы получим страховку