Сенс Банк не повернув кошти за військові облігації, придбані через Дію

pavelgood 12 січня 2023, 9:51
Мною через додаток Дія було придбано 33 од. військових облігацій «Мелітополь» — UA4000225940, а саме:
No MD-55438 від 07.11.2022 — 1 од. ОВДП (виплата на ЄПідтримка Монобанку)
No MD-55439 від 07.11.2022 — 1 од. ОВДП (виплата на ЄПідтримка Сенс Банку)
No MD-65930 від 01.12.2022 — 31 од. ОВДП (виплата на ЄПідтримка Сенс Банку)

Дата погашення облігацій UA4000225940: 11.01.2023 року.

Всі зазначені облігації облікувалися на моєму рахунку в цінних паперах No300780-UA15007847 в Депозитарній установі АТ «СЕНС БАНК», про що свідчать виписки про стан рахунку в цінних паперах, договори купівлі-продажу фінансових інструментів, повідомлення про успішне виконання операції по рахунку в цінних паперах.

Станом на 10:00 12.01.2023 року жодних виплат ані на картку ЄПідтримка Монобанку, ані на картку ЄПідтримка Сенс Банку я не отримав.

Увечері 11.01.2023 року я звернувся до технічної підтримки Сенс Банку (через телеграм), де мені було повідомлено, що поки не можуть з’ясувати причину.

Вранці 12.01.2023 року я звернувся до чат-підтримки Дії, де мені порадили чекати до п’ятниці.
17 січня 2023, 10:59
Нам дуже шкода, що виникла така ситуація. З цією виплатою дійсно щось пішло не так :(

На зараз вже всі кошти виплачені вам на відповідні рахунки, дуже дякуємо за терпіння! Зробимо все необхідне, щоб подібних ситуацій більше ніколи не було.

Як і казали колеги з телеграм, вам нарахуємо сорі-бонус за цю ситуацію.
Пробачте, будь ласка, за незручності

Sense Bank
Sense Bank
12 січня 2023, 10:20
Дякуємо за відгук! Вже займаємось вашим питанням
12 січня 2023, 19:29
Хмм получается, что задержка на стороне ДИИ или НБУ?
13 січня 2023, 9:13
1. По состоянию на 09:00 13.01.2023 до сих пор выплаты не получил.
2. Согласно заключенных договоров через Дию выплаты должны были поступить на мои карточные счета в Сенс и Моно.
3. Сенс утверждает, что 11.01.2023 они самовольно выплаты перечислили на мой карточный счет в Таскомбанке. На каком основании, зачем? Пояснить толком не могут. Но Таскомбанк платежа 11.01.2023 до сих пор не видит.
13 січня 2023, 20:07
Ужас… есть ли какое-то объяснение сабжу?
16 січня 2023, 13:21
По факту Сенс Банк ошибочно отправил платеж на мою карту в Спортбанк (Таскомбанк), а должен был по договору с Дия на карту Сенс Банка и Моно. Спортбанк до сих пор деньги не зачислил, их не видит.
17 січня 2023, 11:44
Виплата нарешті відбулася. Відбувся збій на стороні Таскомбанку. Дякую підтримці Сенс Банку за супровід проблеми

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Сенс Банк не повернув кошти за військові облігації, придбані через Дію