zvirobiy zvirobiy 9 січня 2023, 9:41
Раджу обходити стороною.
Проблема з видачею валютних депозитів.
Банк, всупереч договору на обслуговування клієнтів, нав’язує вигаданий термін повернення коштів клієнтів — через 10 робочих днів, тим самим безкоштов нокористуючись коштами клієнтів половину місяця. З тривалими завчасними переписками в чаті та дзвінками на гарячу лінію довів абсурдність цих вимог та «з боями» добився виплати депозиту в день завершення договору.
Але, не тут то було. Банк вирішив «відігратися» і затримав зарахування коштів на пластик з поточного валютного рахунку на сім годин. Хочу зазначити, що це внутрішньобанківська операція, яка мала б провестися максимум до години часу.
Через затримку оновлення залишку на картковому рахунку, отримання коштів в касі стало неможливим і я змушений був провести у відділенні половину робочого дня, очікуючи поки «внутрішній техвідділ» натисне кнопку та оновить залишки по рахунках.
Ні дзвінки керуючої відділенням, ні запити оператора не врегулювали проблеми.
Sense Bank 9 січня 2023, 13:19
Зі святами вас! При замовлення валюти виконується 2 умови:
1) долар або євро має бути вже зарахован на рахунок;
2) дійсно, зараз за правилами банку при броні валюти термін на видання — 10 робочих днів. Це обумовлено логістикою в період військового стану, ввели це нещодавно, щоб ми встигли її довести для вас на відділення і ви точно її отримали. Ми чекаємо змін в кращу сторону :)

Написали вам у приватні повідомлення щодо уточнення вашого питання, що кошти не відразу розподілилися, а на жаль, із запізненням. За це щиро вибачаємося, але на жаль, ви не надали даних для перевірки. Тому сподіваємося, що з часом напишите нам з уточненням.
/Ярослав

9 січня 2023, 10:04
Варто ще зазначити що Національний банк у грудні 2022 року застосував до АТ «СЕНС-БАНК» у заходи впливу за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства і наклав штраф в розмірі 47 702 500,00 грн.

9 січня 2023, 10:14
Зі святами вас! Мені потрібно уточнити у вас щодо депозиту та часу зарахування коштів на поточний рахунок, щоб надати вам повну відповідь.
Вже пишу вам у приватні повідомлення.
/Ярослав
9 січня 2023, 11:08
Дякую. За половину робочого дня я отримав безліч версій і пояснень та обіцянок терміну оновлення балансу. Зараз ваші формальні пояснення не мають вже жодного значення. Загальна думка та висновки вже сформовані.
Думаю, цей епізод стане в нагоді та повчальним для багатьох потенційних клієнтів.
9 січня 2023, 10:33
Банк сейчас ходит по лезвию ножа с непонятными перспективами и переживает не самые лучшие времена, лучше пока воздержаться от депозитов в нем
9 січня 2023, 10:49
Зауваження, щодо яких застосовано заходи впливу до АТ «Сенс банк», зазначені на офіційному сайті НБУ, однак основні з них — це неналежне вивчення мерчантів при проведенні операцій інтернет-еквайрингу. Банком переглянуто підходи до аналізу партнерів сегменту електронна комерція з врахуванням отриманих рекомендацій від НБУ, складено відповідний план заходів, які наразі впроваджуються.

Більш детальніше у статті: https://sensebank.com.ua/news/za-rezultatami-pozaplanovoi-perevirki-z-pitan-finansovogo-monitoringu
9 січня 2023, 14:08
Застосовувати внутрішньо-банківські правила (необхідність очікування 10 робочих днів), які впроваджуються після підписання договорів та суперечать умовам ДКБО — притиправні.

Після численних скарг клієнтів до НБУ, ще одним пунктом постанови міг би бути захід впливу за систематичне порушення п. 4.2.7 ДКБО по виплаті готівкових коштів після завершення терміну депозитного договору.
10 січня 2023, 10:13
Например, у соседнего монобанка системные проблемы с выплатой валютных депозитов, НБУ на это плевать и не будет он ничего делать. Пока в гривне идут норм расчеты без задержек, НБУ абсолютно ничего делать не будет

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Не забезпечують вчасного повернення валютних депозитів. Затримують кошти на внутрішньобанківських операціях