Банк не виконює Розпорядження КМУ номер 198-р від 02.03.2022 р

Sergey74 3 січня 2023, 18:32
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Академіка Глушко, 7/9
Банківська установа, у якій відкрито «арештований» рахунок, у період воєнного стану, зобов’язана надати можливість клієнту користуватися грошовими коштами на рахунку та не брати до уваги постанови державних чи приватних виконавців про накладення арешту.
Але «гаряча лінія» банку та його співробітники в відділенні вигадують різні пояснення для відмови у користуванні коштами. Їм надійшла постанова по суммі стягення 1827 грн.
У відділенні вигадали, що треба бути «єдиним кормільцем», у «гарячій лініі" — що арешт повинен бути не на рахунок, а на кошти (
В Розпорядженні вказановсе чітко, але банк під час воєнного стану «викручує руки»
3 січня 2023, 18:44
Розпряження дійсно чітке: ми знімаємо арешт із рахунку як тільки приватний виконавець передає до банку документи. Ми залюбки знімемо всі арешти, які у вас є, як тільки наш відділ отримає відповідні документи🤗

3 січня 2023, 18:48
Цитую Розпорядження: «Відповідно до статті 12−1 Закону України „Про правовий режим воєнного стану“, Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 „Про введення воєнного стану в Україні“ та з метою забезпечення життєдіяльності населення в умовах воєнного стану дозволити фізичним особам здійснювати видаткові операції з рахунків, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом щодо такої особи не перевищує 100000 (сто тисяч) гривень.» Чому я не можу користуватись своїми коштами? Не перекручуйте. Питання в тому, що ви не даєте мені змоги користуватись коштами!
3 січня 2023, 18:52
Ви вигадуєте різні пояснення, але немає відповіді, чтому я не можу користуватись коштами зі своєго рахунку?
3 січня 2023, 18:54
З виконавчою службою, нажаль, все так же сумно, як і з вами. Боргу в 1827 грн немає, є рішення суду, що його не має бути, а ваш банк допомагає у викручуванні рук громадянам під час воєнного стану
3 січня 2023, 18:58
Який приватний виконавець??? Ви взагалі про що пишете? Немає ніяких проваджень від приватних виконавців! Гадаю ,Нацбанк буде в «захваті» від вашого інформування клієнтів!
4 січня 2023, 11:03
Роз’яснення на сайті Нацбанку: «Українці, на рахунки яких було накладено арешт органами державної виконавчої служби чи приватними виконавцями, можуть користуватися своїми коштами. Головне, щоб сума стягнення за виконавчим документом щодо такої особи не перевищувала сто тисяч гривень.» https://bank.gov.ua/ua/news/all/gromadyanam-dozvoleno-koristuvatisya-koshtami-z-areshtovanih-rahunkiv Де тут про «єдиного кормильця», про арешт на кошти чи на рахунок? Є сума стягення -1827 грн, є банк, що не виконує Розпорядження КМУ.
natashaGra
natashaGra
4 січня 2023, 12:20
Пишите в НБУ и на страницах банка в соцсетях иногда помогает
4 січня 2023, 15:04
Так і зробив , дякую. Але незрозуміло, чому банк має таке відношення, особливо дивує кількість «причин» щодо невиконання Розпорядження

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Банк не виконює Розпорядження КМУ номер 198-р від 02.03.2022 р