самодуры в отделении

PravdaOBanke 24 грудня 2022, 12:34
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Академіка Глушко, 7/9
В отделении Альфа-Банк (Сенс Банк) по адресу Одесса, пр-т Академика Глушко, 7/9 не выдали депозит, сказали заказывать, при этом сказали 10 рабочих дней (14 календарных) тем самым воруя 15% вашего депозита, потому что вы не можете забрать свой депозит в срок и деньги лежат без дела!

При попытке заказать сумму заблаговременно говорят можно заказывать только когда срок депозита окончился, а потом ожидать 14 дней задержки своих денежных средств

Это разводняк, не несите деньги в это отделение, в отделении в центре города деньги отдали, без вопросов

Лучший способ избавиться от этого — не нести деньги в то отделение, писать отзывы, и тогда руководство банка подумает о смене заведующего отделением пр-т Академика Глушко, 7/9 на более компетентного

ОБХОДИТЕ пр-т Академика Глушко, 7/9 СТОРОНОЙ
24 грудня 2022, 13:05
До введення військового стану проблем із забезпеченням відділень готівкою не було і ми могли замовляти суму до закриття. Проте зараз ми змушені повернутись до регламентованого процесу, згідно із Договором про комплексне банківське обслуговування. Те, що ви змогли зняти кошти в касі іншого відділення — це скоріше виключення, тобто хтось перед вами приніс валюту до каси, і вам змогли їх видати🤗

Danilich
Danilich
24 грудня 2022, 16:29
Про 10 дней — это их отмазка на дурачка, что никто не читал договор. Нужно ткнуть в этот пункт ДКБО и все прекрасно заказывается заранее

4.2.7. При бажанні зняти готівкою в касі Банку з Поточного рахунку/Рахунку або з Депозитного рахунку одноразово суму, що перевищує 2 000,00 (Дві тисячі) гривень чи еквіваленту вказаної суми в іноземній валюті за офіційним курсом НБУ на день звернення до Банку, письмово попередити Банк за 5-ть (п'ять) робочих днів (без урахування вихідних і святкових днів) до дня здійснення операції щодо видачі готівкових коштів

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк