Нарікань по роботі данного банку не маю)

vladyslav0998 19 грудня 2022, 3:02
Доброго дня Шановні читачі.
Звати мене Владислав, я являюсь активним клієнтом Sense банку.
Перечитавши всі коментарі нижче, я прийшов до висновку, що бажаю розвіяти всі не зрозрозумілі міфи.
На сам перед бажаю наголосити увагу Всіх не задоволених клієнтів, що при оформлені картки будь якого банку, фізичній особі пропонують на сам перед ознайомитися з правилами та Тарифами того чи іншого банку.Не прийміть мої відверті слова в образу, але скажіть будь ласка Люди, навіщо Ви намагаєтеся підпсувати репутацію банку, якщо саме по Вашій не уважності і Вашої несерьозності відносин до документу, як правило призводять саме до таких гучних коментарів і не умістних запитань.
Люди Я являюсь Кліентом Sense банку вже понад трьох місяців. І у мене немає жодного приводу сказати шось погане в Їх сторону, а нарікань не має якраз тому, що я ознайомився с документом перш ніж реєструватися.Після чого Мене все влаштувало і тільки після цього, надавши свою згоду, я продовжив реєстрацію.Також від свого імені, я хочу подякувати саме Sense банку за чітку роботу, яку вони надають кліентам без перебоїв, на порівнянні з іншими банками.Розробники молодці, постійно вигадують цікаві програми лояльності, та бонуси для клиентів банку.Всі ті люди які зі мною будуть не згодні, то моя Вам порада.Читайте більше книжок.На разі я закінчив, бажаю Всім міцного здоров’я, та Мирного неба над головой. СЛАВА УКРАЇНІ.
19 грудня 2022, 8:41
Доброго ранку, Владиславе 😉 Перш за все, хотілось би подякувати вам, за такий змістовний відгук. Щодо оформлення продуктів банку, на 100% з вами згодні. Багато клієнтів не звертають увагу, що вони оформлюють і навіщо, а потім в повному шоці, чому і як були списання 😪 Але нічого, ми розуміємо, що всі люди різні, тому відносимося до цього з розумінням. Sense Bank дякує вам і бажає всього найкращого. А ми поки будемо ще більше працювати над функціоналом додатку і розвиватися. Героям Слава 💛💙

KotletaDollarov
KotletaDollarov
19 грудня 2022, 9:15
Полная чушь. Вот например 3 банка которыми пользусь — пумб, райфаззен, а-банк
ни один не подключил по-умолчанию смс информирование и не загоняет абонплатой карту в минус. В райфе открыта самая карта атб с бесплатным обслуживанием. Кроме альфы, которая гонит карту в минус если денег нет на карте и смс-информирование подключено
16101978
16101978
19 грудня 2022, 13:53
В мене біла карта, і жодного разу не було мінус. І взагалі по депозитам норм.💯

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.4

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.4
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Нарікань по роботі данного банку не маю)