3 тижні чекати для зняття вкладу

vivaldo 17 грудня 2022, 9:09
Для того щоб зняти валютний вклад, що оформлювався по програмі «купи валюту по курсу НБУ і розмісти на 3 місяці», то потрібно чекати 3 тижні. Не віриться, що у всіх столичних відділеннях нема валюти. В контакт центрі пояснюють значним попитом на валюту. При цьому інші банки подібні вклади видають день у день, або на наступний день
17 грудня 2022, 10:24
Зі свого боку ми вас повністю розуміємо, але поточна ситуація в країні вносить свої корективи і в нашу роботу також. У зв'язку з особливостями доставки валюти під час військового стану строки замовлення збільшились. Всі служби банку докладають максимальних зусиль для задоволення потреб клієнтів у готівці. Але наразі попит перевищує можливості 😥

До введення військового стану ми встигали привозити необхідну суму валюти для клієнтів в коротші строки. Зараз ситуація змінилася, кожен день можливі непередбачувані обставини, від відключення світла до бомбардувань 🙁

Погодьтеся, зачекати трішки довше, але гарантовано отримати кошти краще, ніж прийти раніше й піти ні з чим, через те, що доставка готівки затрималась. Ми цінуємо ваш час, тому при наданні послуг орієнтуємось на реальні можливості у поточних обставинах. Сподіваємося, що цей тяжкий період для нашої країни скоро закінчиться і ми повернемось до звичного ритму як життя, так і надання послуг.

Бережіть себе та близьких. Переможемо 💙💛

Lolik1837
Lolik1837
17 грудня 2022, 9:26
«При цьому інші банки подібні вклади видають день у день, або на наступний день»

Вот зачем вы врете про «інші банки» и как в них без проблем люди забирают валюту с депозитов ?
Банк Моно, Приват, А банк, ПУМБ , Универсал, и еще тьма банков в которых не заберешь свою валюту с депозитов без кучи проблем. Почитайте сами отзывы в этом разделе об этом

А вы нам тут нагло врете, что это только в Сенс банке такие проблемы. Не надо нам лапшу вешать. ТАКИЕ ЖЕ ПРОБЛЕМЫ в вашем Сенс банке с получением валютных депозитов как и в других банках
KotletaDollarov
KotletaDollarov
17 грудня 2022, 10:06
Банк Моно — это не банк а продукт Универсала
Я лично без проблем забирал депозиты в а-банке, райфаззене, кредо, идея, укргазе, аккорде и пивденном и еще в некоторых захудалых непопулярных банках
Этот пункт ДКБО нужно тыкать сотрудникам альфы, которые обманывают, что валюту можно заказать только после завершения депозита

4.2.7. При
бажанні зняти готівкою в касі Банку з Поточного рахунку/Рахунку або з Депозитного рахунку одноразово суму,
що перевищує 2 000,00 (Дві тисячі) гривень чи еквіваленту вказаної суми в іноземній валюті за офіційним курсом
НБУ на день звернення до Банку, письмово попередити Банк за 5-ть (п'ять) робочих днів (без урахування вихідних
і святкових днів) до дня здійснення операції щодо видачі готівкових коштів
ccc2013
ccc2013
17 грудня 2022, 19:36
Так они по окончании срока с поточного или депозитного счета деньги перекидывают на карточный.а там уже другая петрушка)))

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.4