Беруть гроші аби за щось

Oksanamn 14 грудня 2022, 13:50
В перший місяць користування не приємно була вражена зняттям 25 грн з рахунку за СМС обслуговування (камон гайз, таке ще у когось є?). Вимкнула послугу. Через місяць дивлюсь — знову мінус 25 грн з рахунку, дивлюсь — вже за обслуговування пакета послуг (ну банк прям пробиває дно).
Я відкрила картку для невеликого депозиту (або великого з часом), обрала цей банк, бо він обіцяв хороші відсотки (найбільші на невеликі депозити). В результаті, за депозит отримала близко 90 грн, мінус податок — 73 грн, мінус 25 грн за обслуговування = 53 грн, а якби не вимкнула СМС сповіщення то будло б взагалі 28 грн, ну дуууууже вигідний банк та депозит)
Справа виявилась в тому, що не зніматиме 25 грн за обслуговування в тому випадку, якщо я буду робити мінімум 10 операцій з карткою, чи тому подібне, типу активно користуватимусь. Але для активного користування є більш зручні банки (не буду називати їх вслух, всі ми їх знаємо), і система взаємозв'язку там набагато прозоріша ніж… потрошку, але за щось знімемо).
Розчарована послугами банку. Дяепозит виводитиму. Покладу на зручний та, головне, у зрозумілий для мене банк, най і з меншими відсотками (хоча в сенс відсотки й вищі, а на виході отримуємо копушки, ще й неочікувані).
14 грудня 2022, 14:15
З приводу послуг смс-інформування стараємось одразу попередити, що вони платні і можна замість них підключити безкоштовні push-повідомлення. Розмістити депозит на велику суму це гарна ідея, оскільки судячи з усього у вас картка white і вона буде без плати за обслуговування якщо виконати одну з умов:
1. 10 покупок на місяць (на будь-яку суму);
2. Або покупок загалом на 2500грн;
3. Або залишки на всіх ваших рахунках в банку (як фіз. особи) від 50 000грн в середньому протягом місяця.

Тому якщо оформите депозит на суму від 50 000грн (або будете активно користуватися карткою), то плати за користування не буде.

Розуміємо, що знайомство з банком вийшло не найприємнішим, оскільки просто не знали про деякі деталі тарифу, тому вже зараз пишемо вам в особисті для уточнення даних і списані кошти вам повернемо.😉

Дуже дякуємо вам, що залишили відгук. Сподіваємось, що завдяки цьому зародиться наша тривала і взаємовигідна співпраця

Sergey62
Sergey62
14 грудня 2022, 15:04
«В перший місяць користування не приємно була вражена зняттям 25 грн з рахунку за СМС обслуговування (камон гайз, таке ще у когось є?).»
Доброго дня. Так звичайно є і навіть більше. Наприклад у Райф абонплата 39 грн. в місяць якщо активно не користуватись карткою, або постійно тримати на ній в середньому не менше 5000 грн. в день. Так що уважно читайте договір та тарифи.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
14 грудня 2022, 18:56
В райфе на карте атб есть бесплатное обслуживание.
а альфа крохоборский банк, начиная что за виртуальную карту списывает обслуживание и по умолчанию подключение смс-информирование для карты, несмотря на то что 10 лет есть уведомления для моб приложений и те смски нафиг не нужны, а чтоб его отключить надо лезть в дебри настроек
Oksanamn
Oksanamn
19 грудня 2022, 12:28
Додам свій коментар.
Зі мною зв’язався представник банку, надав зворотній зв’язок, запропонували відшкодувати мені ці «неочікувані» списання. Я відмовилась, хоча це приємно, та хотілось би щоб цого списання не було взагалі, а не однорозово)
Як висновок — приємна комунікація с банком, хоча не вся їх політика мені підходить)
Ans
Ans
26 грудня 2022, 8:26
При подписании договора были другие условия? Не очень ясен сам текст. Что было написано в договоре? Что из этого получилось
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
26 грудня 2022, 19:04
Меня тоже разводят на смс 25 грн каждый месяц, а раньше такого не было…давайте люди не связваться с этим русским банком…он нас считает за дураков!!! пусть сосет лампу…

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.4 40