Знущання з клієнтів

AlexeyBeley 12 грудня 2022, 10:20
Відділення за адресою: Львів, пл. Ринок, 26
Дуже не приємно вас разочаровувати в тому що ви стали, ще краще і працюєте для людей, але я зіткнувся прямо таки з випадком знущання зі сторони вашого банку, де я клієнт і дуже добрий клієнт- виплачую вам кредит і досить великій, щомісяця виплачую вам 11400 грн — ні разу не прострочив виплату. 05.12.22 — СБ заблокував мені карти і додаток. Як мені сказали на гарячій лінії, я з’явився до банку 05.12.22 і о 13.30 склав запит на розблокування. І до сьогодні я не отримав жодної інформації від СБ, за що мене заблокували, хоча я неоднократно говорив всім з ким спілкувався у вашому банку, що можу надати всі підтвердження по всім опреціям по картам. Після того, як я подав скаргу, я вчора спілкувався з Директором відділення Площа Ринок 26 Львів, яка теж намагалася отримати відповідь від СБ, коли мене розблокують і які документи мені треба надати і по якому переказу- але відповіді немає навіть Директору філіалу. Єдине що їй сказали, що я маю отримати смс повідомлення про розгляд справи 09.12.22 о 15.00, ніякого повідомлення я до сих пір, а вже 12.12.22 не отримав і коли це буде теж не ясно. На карті всі гроші, я вимушен був скасуваати угоди на закупівлю товару і поніс збитки. То що СБ за 7 днів не має поваги до клієнту, щоб зателефонувати до клієнта і взяти в нього пояснення і документи — просто знущання і нахабне відношеня до клієнту, з якого банк отримує тільки прибуток і який ніяких обмежень банку не порушував. Дуже жаль, що ваше існування як український банк, ви почали зі знущання з українців, які зараз переживають тяжки часи і яким, крім постійних обстрілів, ви замість допомоги, ще руйнуєте іх бізнес і ображаєте їх гідність. Дуже жаль.

AlexeyBeley
AlexeyBeley
12 грудня 2022, 13:10
Подзвонили, вибачились і все пояснили. Відгук знімаю, але все ж таки можно було це зробити скорійше.

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5