Дискримінація

e11o4ka 9 грудня 2022, 16:54
Два клієнти оформили валютні депозити в один день. Дата закінчення депозитів 15 грудня. Один з клієнтів 7 грудня фізично прийшов у відділенні і оформив заявку на видачу депозиту готівкою 20 грудня. Другий клієнт звернувся в чат підтримки з аналогічною заявкою але 9 грудня і бажаною датою отримання готівки 23 грудня. Другому клієнту банк нахабно відмовив тому що той звернувся онлайн. Відповідно до договору про банківське обслуговування (пункт 4.2.7) клієнт має право подавати такі заявки мінімум за 5 робочих днів.
9 грудня 2022, 17:45
Ми можемо зробити бронювання коштів тільки коли ваш депозит закриється, і кошти вже будуть на рахунку. Ні у відділенні, ні в чаті вам би не замовили бронювання, поки депозит не закриється. Чи може людина, яка бронювала кошти у відділенні написати нам, щоб ми все дізнались та переглянули? Написати можете у соціальних мережах, чи у чат підтримки, або ж на самому мінфіні♥ Додатково пишемо вам у приватні повідомлення☺

9 грудня 2022, 17:06
Сколько пишешь …понимаешь люди тупые у нас …какого черта в банк несете депозит …вам косточку дают, а вы все несете!!! а потом плачут…минимум ДЕПОЗИТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ 25% годовых по ставке нбу
9 грудня 2022, 17:10
Вам хоть валютой отдали или по курсу нбу на день выдачи ??? скажите люди здесь пишут как их банк разводит и так тоже…люди теряют до 45000 грн на разнице в курсах на выдаче!!!

это не банк для украинецев, а русский террорист !!! цвет только поменял, а толку нет
Lolik1837
Lolik1837
9 грудня 2022, 17:35
«ДЕПОЗИТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ 25% годовых по ставке нбу»

курс по покупке доллара 37,4, сдать доллар по 40 — итого 6,95% за ТРИ МЕСЯЦА. С тысячи долларов, прокрутив 4 раза 1000 $ через год получаешь на выходе 1308 $. То есть 30,08% годовых В ВАЛЮТЕ .

Нормальный процент годовых в валюте по вашему мнению?
Danilich
Danilich
9 грудня 2022, 18:01
Брехня, оператор через чат сделал заказ валюты и пришла смс о подтверждении о резерве валюты для депозита ДО падения на карту, а на горячей линии отказали и сказали что после окончания депо) посмотрим кто врал из поддержки
e11o4ka
e11o4ka
9 грудня 2022, 18:53
Ім'я клієнта який робив замовлення у відділенні я вам називати не буду з двох причин: 1. Ви банк, і якщо ви такі ефективні то самі знаєте хто у вас замовляв готівку і на коли. 2. Ім'я ви дізнаєтесь зі скарги до НБУ яку я вже вже готую з підкріпленням усіх доказів — скрінів переписки з підтримкою, записом розмови, а також факти надані особою яка здійснила замовлення готівки у відділенні.
Zhmunya
Zhmunya