Кредитна карта

Олена Довгаль 7 грудня 2022, 22:50
Доброго вечора, хочу звернутись за скаргою. Справа в тому, що менше ніж рік тому мені видали карту з лімітом на 27000 гривень, я звісно ж потратила, на той час отримувала грошову допомогу від держави на свою доньку 860 гривень на місяць і не змогла закрити карту, думала піду на роботу, буду працювати та потихеньку виплачувати борг, але зараз в зв’язку з цим я так і не змогла вийти на роботу і мені казали, що будуть кредитні канікули, але ніяких кредитних канікул не було і борг мій зростав, мені повинен був допомагати колишній чоловік в цьому всьому, але він мені так і не допоміг.Місто в якому я перебувала Нова Каховка, Херсонська область с перших днів в окупації і не було роботи там, але якшо і була то треба було співпрацювати з орками, але це був не вихід, я пробула в окупації майже пів року, а мій борг досягав вже 35.000 гривень, зараз я чудом виїхала і в безпеці отримую впо на дитину і на себе, дзвонила на гарячу лінію банку просила щоб мені зменшили хочаб мінімальний платіж хочаб до 1000 гривень, замість 12.000, в мене нема таких грошей, щоб за це платити, а за що я їсти буду, дитину кормити? Зараз ще житло знімаю і все тягну одна так як мій колишній мене покинув с дитиною і грощі не платить, мені сказали звернутись ло колекторської служби але мені нічим не допомогли і на разі в мене борг майже 40000, взагалі по законодавству у воєний стан повинні бути кредитні канікули, що це за неподобство? Я зараз не можу працювати в мене дитина часто хворіє так, шо тепер я повинна буду виплачувати все більше і більше сумму?
8 грудня 2022, 8:30
Будь ласка, прийміть наші щирі співчуття з приводу всього вами пережитого. Ми намагаємось почути кожного, і допомогти всім, кому зможемо. Напишемо вам у приватні повідомлення, щоб ознайомитись із ситуацією ближче, та розібратись — чи можемо ми ще якось допомогти♥

RobinG
RobinG
7 грудня 2022, 23:28
Нажаль Ви живете в Україні, де одні багатіють, інші навпаки. Вибачте, але державі на вас байдуже, а Банку і подавно.
9 грудня 2022, 10:39
Пусть сосут лапу медведю русский банк он!!!

не ходите в банк вообще …пусть он загнется как и все русское!
gudkov77
gudkov77
8 грудня 2022, 21:05
Как бы это грубо не звучало, но нельзя брать в долг в счёт будущих виртуальных поступлений. Главное правило в займах: брать столько, сколько есть возможность оплачивать именно сейчас. Если будет возможность потом платить больше — хорошо. Если не будет возможности — можно оплатить в счёт текущий поступлений. Но безрассудно влезть в долги, а потом обвинять банк (да и любого кредитора) как-то некрасиво.
9 грудня 2022, 10:38
Этих ук на фронт .а не народ обманывают …переменовались думают народ уже такой тупой что ли …русский был и есть !!

Курс валют в Сенс Банк

EUR 46 46.55