Недотримання Законодавства воєнного часу

Юлия Бабак 7 грудня 2022, 19:03
Оформила кредит у Альфа — банк (как вони себе воліють називати Sens). Кредит сплачувала вчасно, до листопада 2022 року, після масованих ракетних ударів, частково залишилася без роботи і просрочила один платіж.Написпла в чат с проханням провести реконструкцію кредиту або надати кредитні канікули, у відповідь тиша.Почали звонити на вихідних, потім кожний день, причому не має сенсу пояснювати вони між собою не спілкуються або мають різні програми. Найшла сторінку банку в Інстаграм, там якраз на тлі бурних овацій про присвоєння банку нового ім'я, попрохала про реструктуризацію кредиту. Молодці пішли на співпрацю, умови не вигідні. Тіпа щось зробили.Сьогодні зранку захожу в додаток сенс, пише що накладений арешт на рахунок.В мене питання: це як? Ви взагалі Український банк, законодавство Вам не писано?

Sense Bank
Sense Bank
7 грудня 2022, 19:39
Вже пишемо вам в особисті повідомлення, щоб перевірити деякі деталі і якомога швидше вам все пояснити та допомогти :)
Юлия Бабак
Юлия Бабак
8 грудня 2022, 8:08
Яка заборгованість по-перше : по всім кредитним продуктам був плюсовий баланс;
по-друге рахунок в банку Альфа і належить вашому банку.
Jokets
Jokets
9 грудня 2022, 19:41
А у нас законом разрешено не платить кредит? От обязанностей никто не освобождал вас перед банком касаемо оплат
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
9 грудня 2022, 10:42
Люди когда будете умные бегите с этого русского банка или уже он стал секс банк в народе говорят… банк и нас всех!!!

Курс валют в Сенс Банк

EUR 46 46.55

Курс валют в Сенс Банк

EUR 46 46.55
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Недотримання Законодавства воєнного часу