Кредит

Nataliia30 4 грудня 2022, 20:53
Вэи заблокували сенс. Я за кордоном. Як мені погасити кредит якщо програма заблокована. Ви виставляйте такі суми, користуючись тим що за кордоном не має як вносити платежі. Лише через онлайн. Супер
Sense Bank 9 грудня 2022, 11:47
Добрий день! На жаль, так і не отримали від вас відповіді у приватних повідомленнях. Але не хвилюйтеся, ви завжди можете нам написати щодо вирішення вашої проблеми.

Проте, якщо у вас є заборгованість більше 30 днів, котру ви не сплачуєте, застосунок може бути заблокований. Щоб його розблокувати, то ви можете звернутися до Чату підтримки. Перейдіть, будь ласка, за посиланням на сайт https://sensebank.com.ua/
Натисніть вкладку «Допомога» і оберіть зручний для вас канал зв'язку — Facebook Messenger/Viber/Telegram або Online Chat.
Або зверніться до Відеочату через відеодзвінок у Sense SuperApp: https://sense.top/ViChat

Погашати ваш кредит ви можете у застосунку Sense SuperApp, як тільки вам його розблокують. Ось посилання на статтю як можна оплачувати: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360017025040
Ви також можете сплатити карткою іншого банку у Sense-Погашення:

І так як ви перебуваєте за кордоном, вам буде інформативним це посилання на статтю: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/7775770712466
Тут ви можете переглянути як ще ви можете оплатити ваш кредит.

Sense Bank
Sense Bank
4 грудня 2022, 21:06
Добрий вечір! На жаль, якщо у вас є прострочена заборгованність більше 30 днів, котру ви не сплачуєте, то дійсно, застосунок може бути заблокований. Але звернувшись у чат підтримки або до нашого відеочату, ми можемо допомогти вам розблокувати профіль.
Ми зараз напишемо вам у приватні повідомлення та усе ретельно перевіримо.
7 грудня 2022, 9:32
Наталья они нас раззводят и обманывают не дают мне письменный ответ, а на словах врут…все страны знают что это русский банк и кто владелец и блокируют его …а они нас разводят!!!
7 грудня 2022, 9:36
Нужно укр народ станете умнее…этот русский банк переменовали для лохов!!! кормите их и они будут дальше убивать вас ракетами и т. д. …вы их спонсируете этим и кормите их детей и т. д.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк