Зйом готівки в банкоматі данного банку

AlexCV1 28 листопада 2022, 18:59
Знімала декілька днів тому гроші в мережі ваших банкоматів готівку. Транзакція була здійснена з картки іншого банку але так як вибору не було (енергопостачання не було в місті в загалі) зняла тут. Так при проведенні транзакції банкомат гроші не видав. Видав тільки карту і почав відраховувати кошти та виключився. Банк гроші не повернув.
Нажаль терміни повернення теж не називають. Сума була великою як на мене.
Навіть повний ребрендинг банку не допоможе його такій репутації. Ні кому не рекомендую даний банк. Так як гроші при такій стуації не повернуться.
1 грудня 2022, 11:11
Уточнили, що напряму такі ситуації не вирішуються :( Такі спори урегульовуються в терміни згідно правил міжнародних платіжних систем, у випадку з MasterCard це строк до 45 днів.

Зі свого боку такі запити вирішуємо так швидко, на скільки це можливо

Sense Bank
Sense Bank
28 листопада 2022, 19:08
В такій ситуації вам потрібно звернутися до банку, який випустив вашу картку. Зазвичай банки тільки блокують суму і вона у разі неуспішності операції повертається через певний час, більш точно можуть пояснити представники банку-емітенту.

Давайте спробуємо прискорити вирішення питання та в усьому розібратися. Вже пишемо вам в особисті
Trivium11
Trivium11
29 листопада 2022, 5:16
Дивно читати такі відгуки в теперішній час. Невже ще є люди, котрі не розуміють, що з відключеннями електроенергії такі ситуації можливі? Чим винний в даному випадку банк? Тим, що через терористів немає стабільного електропостачання? І до чого тут ребрендинг?
Як вам відповів представник банку — терміни повернення коштів треба уточнювати в банку-емітенті.
29 листопада 2022, 20:19
Саме цей банк має повернути кошти на банк-емітент, якщо на то пішло. Але як раз цього не робить. А шукати виправдання не потрібно. Якщо банк за декілька днів реагує на заявки таких відгуків не отримує.
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
7 грудня 2022, 10:19
Укр народ когда будете умные…не связывайьесь с этим русским банков …он обманывает нас, а вы как овцы ходите и депозиты несете!!!
19 грудня 2022, 18:39
В загальному питання не вирішине. Консультант данного банку нічим допомогти не може. Сьогодні від приват банку з’явилась інформація що сенс банк надав інформацію що немає резерву в банкоматі. Але як так не розумію. Гроші ніхто не отримував. Думаю що для данного банку це норма. І судячи по відгукам інших людей ситуації такі ніхто не вирішує і гроші повернути майже не реально. Нікому не раджу користуватись послугами данного банку.

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.4

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.4
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Зйом готівки в банкоматі данного банку