Незаконні дії банку

Оксана Глазкова 24 листопада 2022, 21:23
Є споживацький кредит у Альфа-Банку. Після початку війни, гасила поки могла повний платіж, потім почала вносити частковий. Банк заблокував акаунт і тепер неможливо внести навіть частковий, банк вимагає реструктуризації на невигідних умовах з можливістю штрафів і пені. Також банк подав заяву у бюро кредитних
історій, хоча не мав права під час воєнного
стану цього робити. В результаті Приватбанк, заблокував кредитні кошти, хоча там немає жодної заборгованості чи прострочки. В повідомленні написано, поки не погашу заборгованість у іншому банку. Це як? Альфа банку закони не писані? Можно тиснути через інший банк, псувати кредитну історію і плювати він хотів на урядові постанови щодо дій банку під час воєнного стану.
25 листопада 2022, 13:19
Ми повністю розуміємо, що в поточній ситуації вчасно вносити платіж складно, через що ми пропонуємо нашим клієнтам варіант з реструктуризацією діючого договору, щоб зменшити щомісячне фінансове навантаження. Ми зі свого боку в жодному випадку ні на кого не тиснемо для її оформлення, оскільки це лише пропозиція і оформлення це справа добровільна. Щодо штрафі та пені, то вона не нараховується.
Стосовно передачі даних в бюро кредитних історій, то один раз на 14 днів ми передаємо дані ( але інформація в БКІ оновлюється орієнтовно протягом одного місяця ), навіть під час військового стану.
Що стосується блокування облікового запису, то його вже розблоковано. Тому, будь ласка, повторіть спробу входу в систему, після чого ви зможете без проблем оплачувати за вашим договором.

Оксана Глазкова
Оксана Глазкова
25 листопада 2022, 13:33
Акаунт дійсно розблоковано сьогодні вранці. Незрозуміло, навіщо було його взагалі блокувати, адже картки лише в електронному вигляді й клієнт не має можливості вносити платежі по кредиту. Тобто банк перекриває не зняття кредитних коштів, а їх повернення?
Jokets
Jokets
9 грудня 2022, 19:45
Эх щас бы говорить о законах, когда не знаете их

Курс валют в Сенс Банк

EUR 46 46.55