spam2023 9 листопада 2022, 9:54
купляли у квітні військові овдп через застосунок, ніби все супер, без комісій (приват отдихає), овдп погасилися, забрали кошти, але почалося найцікавіше. На прохання надатаи виписку (щоб з неї переписати інфо для заповнення річної податкової звітності) саппор у чаті післав у відділення. Але відділення у моєму місті закрилося у травні чи червні. Тобто я маю їхати за справкою у інше місто у той час, як усі банки і держоргани переходять на безпаперовий документообіг цей російський банк винаходить покарання для пересічних, хто посмів купити військові облігації.

Йдіть за своїм військовим кораблем, будь ласка. Слава Україні.
9 листопада 2022, 10:14
Хочемо дізнатись детальніше про те, що сталось, і по можливості — вирішити ваше питання, тому вже пишемо вам у особисті повідомлення. Дякуємо за ваш відгук про нашу роботу♥

spam2023
spam2023
9 листопада 2022, 20:30
Альфа-банк, так напишіть тут, як отримати виписку з рахунку у цінних паперах (не паперову) БЕЗ особистого візиту до відділення.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / російський банк гадить. купили військові овдп — тепер маю їхати у інше місто за інформацією для заповнення податкової звітності