здравствуйте

anastasia9819 2 листопада 2022, 22:11
Вітаю, дуже вдячна оператору Роману Неделько, за те що надав професійну консультацію щодо моєї заборгованості по дебетовій картці, в мене списалися плата за користуванням карткою, я була цьому дуже обурена, так як мене ніхто не попередив про це, а інформація про зміни у тарифах якось оминули мене стороною. а Роман мене заспокоїв, не залишився байдужим та попередив про те що з мене спишется ще плата за користуванням карткою, якщо я зараз не погашу, не закрию її, він мені допоміг вийти з цієї ситуації, я настільки вражена що Роман проявив ініціативу допомогти закрити цю плату, він змінив моє ставлення про обслуговування клієнтів у цьому банку.
3 листопада 2022, 8:52
Дуже вам дякуємо за відгук! Завжди стараємось якщо проблема навіть і виникла, то в першу чергу її визнати і виправитись 😉

Про повернення в тарифи комісії за обслуговування пакету послуг всім клієнтам відправляли push-повідомлення, дуже шкода, якщо не помітили повідомлення, або з технічних причин не отримали його 😥Сподіваємось, що в майбутньому проблеми нам виправляти вже не доведеться і дякуємо вам за співпрацю ❤

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк