Шахраї

Andry22 1 жовтня 2022, 19:58
Кредитних коштів немає, робив переказ власних коштів на карту іншого банку,і потім приходить що з мене зняло 20 грн комісії в Кредит (за переказ з картки хамелеон на карту іншого банку, коли це має бути без комісії?) Власні кошти переказував, ліміту немає.
Підтримка в чаті рекомендує погасити терміново заборгованість, бо будуть проценти.
За що так комісія? За перекза власних коштів на карту іншого банку, де по тарифу хамелеона це все без комісії?
І щей підтримка пише що буде довго вирішуватись,і будуть йти проценти на ту незаконну заборгованість.
12 жовтня 2022, 12:05
Розуміємо вас, подібне списання пов’язане з термінами зарахування платежів на рахунок в неопераційний час (п'ятницю після 19:00 та вихідні дні), тому фактично спочатку проходить списання операції по рахунку, а після цього вже зарахування поповнення — про дану проблему знаємо та шукаємо шлях її вирішення. Дані комісії повертаємо по звернення через канал підтримки, бачимо від вас звернення, кошти повернуться орієнтовно протягом 3х робочих днів

Sense Bank
Sense Bank
4 жовтня 2022, 15:13
Розуміємо вас, подібне списання пов’язане з термінами зарахування платежів на рахунок в неопераційний час (п'ятницю після 19:00 та вихідні дні), тому фактично спочатку проходить списання операції по рахунку, а після цього вже зарахування поповнення — про дану проблему знаємо та шукаємо шлях її вирішення. Дані комісії повертаємо по звернення через канал підтримки, бачимо від вас звернення, кошти повернуться орієнтовно протягом 3х робочих днів

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк