Мародери та шахраї

Rybka19991999 27 вересня 2022, 8:28
Альфа банк Мародери. Оформляв кредит до війни, під час воєнного стану оголосили про кредитні канікули на декілька місяців, не платив бо не було можливості. Після проходження пільгового періоду по договору почали нараховувати комісію за обслуговування 800грн замість 50грн, в службі підтримки на це сказали, що в контракті не передбачено таких форс-мажорів як війна. Нікому не рекомендую!
27 вересня 2022, 9:21
Ми дійсно вводили кредитні канікули, якими міг скористатися кожен, хто цього потребує і пропустити платежі. Однак, на жаль, канікули не означають скасування відсотків/комісій/продовження дії пільгового періоду. Банк продовжує працювати, виплачувати депозити і відсотки за ними, проводити платежі та перекази.

Однак з розумінням ставимося до кожної ситуації і стараємось знайти альтернативний вихід, наприклад може бути запропоновано прощення частини боргу, або реструктуризація. Детальніше про це: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/6912788130322

Jokets
Jokets
28 вересня 2022, 11:25
А есть другие банки которые не начисляют проценты по кредитам? Верно, нету по этому хули вы ноете

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк