Обманнывают клиентов, мошенничеством занимаются

kater3219 23 вересня 2022, 16:50
Предложили карту в приложении, при оформлении НИГДЕ НЕ НАПИСАЛИ про то, что они установили ограничение на оплату в сутки 20 000 грн. Я для работы заказала необходимую технику в магазине, перевела свои деньги на карту, что бы часть оплатить с своих и часть с кредитных. А оплата не прошла, ответ только извините!!! Я говорю ок я хочу забрать свои деньги, и знаете что? А забрать я могу с комиссией 4% СВОИ деньги!!! Я говорю тогда снимите лимит для оплаты, нет война. Хочешь забарать назад свои деньги плати 4 %. Итог оператор говорит я подам заявку, что бы хотя бы 50 % комиссии компенсировали, но конечно же не согласовано, конечно ведь вы специально нигде не указали про ограничение. Не рекомендую этот банк, если не хотите быть обманутым!
23 вересня 2022, 19:27
Ми розуміємо, що поточні ліміти можуть створювати певні незручності при користуванні карткою, але дане зменшення було виконано банком у зв'язку з військовим станом. Це тимчасовий захід. Таке зменшення виконано Банком згідно умов Договору банківського обслуговування пункт 4.3.3. Також, якщо вам потрібний більший ліміт на операції, то ви можете звернутись в чат-підтримку банку через додаток Sense SuperApp, та подати запит на збільшення цього ліміту в індивідуальному порядку.
Щодо комісії, то згідно умов картки, вона стягується при переказі коштів з кредитної картки. Навіть за перекази за рахунок власних коштів.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Обманнывают клиентов, мошенничеством занимаются