Шахраї, вводять людей в оману

nadiiy1303 17 вересня 2022, 23:47
Доброго дня.Це банк, який займається шахрайськими діями, особливо під час війни, вводять людей в оману, даючи брехливі дані по залишку на рахунках, про те що у Вас є заборгованність (невідомо звідки береться) Ви взнаєте коли приходити закривати рахунок.Так, 23.08.22 я прийшла в банк закрити рахунок, оператор наголосив, що не повинно бути ніяких коштів на картці і на рахунку, перевірив-сказав все ок, заявка на блокування була подана. 17.09.2022-отримала смс повідомлення, що заборгованність по рахунку складає 10196грн (звідки??? це зарплатна картка, кредитом ніколи не користувалась і не відкривала), в виписці указано«несанкціонована заборгованість»-на питання оператора звідки заборгованність-відповідь: була покупка в Епіцентрі 03.08.2022, а 01.09.22 магазин підтвердив оплату і кошти були зняті, на питання яким чином по заблокованному рахунку, картці могли проводитися будь-які операції,і чому покупка була 03.08.22(чек від продавця маю 05.08.2022-транзакція пройшла, підтвердження отримала), а гроші знімаються 01.09.2022, коли все має бути заблоковане-відповіді не отримала.За період з 03.08.2022−23.08.2022-ніяких повідомлень про відміну даної покупки\зарахування коштів тощо не отримувала.на момент здійснення покупки в Епіцентрі 03.08.2022-на рахунку було достатньо коштів, тобто це не була кредитка або картка без коштів.17.09.2022 звернулась до магазину Епіцентр з питанням, чому і як покупка яка була 03.08.2022 була проведена тільки майже через місяц, тоді як фіскальний чек я отримала 05.08.2022-відповіли, що оператор АТ«Альфа банк" вводить мене в оману-гроші були зараховані 03.08.2022 і товар доставлен з чеком 05.08.22.На питання-хто бреше,і навіщо навішувати заборгованність-відповіді нема, представники банку на зв’язок не виходять.Біжіть від цього банку як можно далі-це шахраї!!!

18 вересня 2022, 7:45
Это не банк, а русский террорист …они мне вообще звонят и угрожают убийством!!!
Sense Bank
Sense Bank
18 вересня 2022, 9:30
Нам дуже прикро, що у вас склалась така думка про наш банк. Ми дуже хочемо допомогти та розірбратись в ситуації, що виникла. Для вирішення питання додатково написали вам в особисті повідомлення
18 вересня 2022, 11:59
Я писал …данные, а толку .только извините вас нужно убрать с рынка Украины!!! кто там работает не патриот и владел там кто…все скриншоты народ есть не верьте им…то подставной человек!!! время прийдет и его обонкротят специально !!!
Jokets
Jokets
20 вересня 2022, 6:52
Вас надо убрать вообще с этой жизни, полуумных таких. Или в кацапию отправлять
18 вересня 2022, 11:57
Нужно убрать этот банк …там работают русские колоборанты…норм человек патриот не будет работать на русского убийцу!!!

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк