Аферісти

Bosr 13 вересня 2022, 22:17
Отримав кредитну картку з можливістю сплати кредитних коштів впродовж 10 місяців, зараз за користування карткою щомісячно комісія 100 грн, непердбачена договором та законодавством, тобто просто шахрайство в чистому вигляді.
14 вересня 2022, 8:48
Зміна в тарифах відбувалась і ми заздалегідь про це попереджували, не лише на сайті банку, а і у соц. мережах банку, мобільному додатку (надсилали push-повідомлення, щоб ви ознайомились). Тобто зміна відбулася згідно договору.
Розуміємо, що це не найприємніше, але не дивлячись на вагому зміну облікової ставки (з 10% до 25%) ставка за кредитками не була збільшена, по Хамелеону залишається 0,01% річних на покупки. Однак через здорожчання грошового ресурсу так вимушені були зробити :(
Дана комісія списується тільки якщо маєте заборгованість на розрахункову дату від 20 грн.

Банк вимушений приймати не найприємніші рішення, іноді, але це дозволить нам вирівняти ціну пропозиції та обслуговування, по відношенню до нової облікової ставки. Сподіваємось на розуміння :(

Jokets
Jokets
14 вересня 2022, 4:27
Не предусмотрено договором? А вы читали условия договора и тарифы? А причем вообще законы Украины к правилам банка?
Ans
Ans
4 жовтня 2022, 8:33
Берите дебетные карты, все намного проще.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк