Банк кидает, разводит людей по реферальной программе

Kzx 30 серпня 2022, 18:01
Відділення за адресою: Черкаси, бул. Шевченка, 258
Опять ждать 5 дней и заявку подать)))))) хотя уже сказали что выплатят.
В Альфабанк есть акция если друг пригласит друга по реферальной ссылке то получит 100 грн. Я по реферальной ссылке друга 12 июля зарегистрировался и стал ждать зачисления.
И меня начали футболист.
Сначала 23 июля был ответ таков.
«Дякую. В період вашої реєстрації була технічна проблема з нарахуванням винагороди, саме тому ви вчасно її і не отримали. Я зафіксував скаргу щодо цього, після чого через 5 робочих днів вам має бути нарахування винагороди в рамках програми. Приношу вибачення за затримку та сподіваюсь на ваше розуміння 🙏»

3 августа повторно написал они не в курсе сказали заполнить форму, и опять ждать.
12 августа мне отвечают.
«На жаль, але якщо раніше у вас був якийсь продукт нашого банку — ви не зможете отримати винагороду ((
Система розпізнала вас, як клієнта ((
Ми виплачуємо 100 грн всім, хто переходить за посиланням, і підпадає під у мови, мені шкода, але тут нічого не можна зробити, так як в системі ви раніше були зареєстровані😔️
Давайте я вас авторизую, та зафіксую вам виплату 100 грн, так як у вас у системі дійсно була у 2018 році сформована карточка клієнта, але продукт оформлений не був

Я зафіксувала вам компенсацію, мені дійсно прикро, що сталась така ситуація

Очікуйте на виплату через один робочий день♥"
И так внимание здесь я в 2018 году была карточка клиента, но не до конца, я ничего не оформлял это точно.
Они потом изменят свою позицию и поменяют год.

Также уже пообещали выплатить 100 грн в течении дня уже точно.

18 августа опять пишу

«Добрий день🙃
Мене звуть Дарина🍀️
Сьогодні за штурмана я і з радістю вам допоможу)
Винагорода зараховується на наступний робочий день до 23:59. Якщо ви виконали всі умови програми, термін зарахування вийшов, але кошти не надійшли — перейдіть за посиланням та уважно заповніть форму (якщо очікуєте виплату за кількох друзів, то форму потрібно заповнити окремо по кожному: 1 форма — 1 запрошений): https://forms.office.com/r/zT8pBVGTkV
Ми проаналізуємо вказані дані — термін до 5 робочих днів і, у разі виконання всіх умов, кошти будуть зараховані на вашу картку.
Якщо будуть питання — пишіть. Сподіваємось на мир!»

Дякую за очікування! Все перевірила!
Але на жаль, ви не отримаєте виплату, так як ви були клієнтом УСБ, які закрили в 2015 році"
Укрсоцбанк

Здесь они говорят что был клиентом Укрсоцбанка, а по скольку они объединились то я магическим образом стал их клиентом и не подхожу под реферальнуб программу

«Добрий день. Переглянула ваші повідомлення, зафіксувала запит 1−41551713094
Термін розгляду до трьох робочих днів.
Напишіть нам орієнтовно через 3 робочі, щоб дізнатись відповідь на ваші питання.
Гарного настрою та вихідних💖️»

Через 8 календарных дня я наконец то получил ответ

«Ви мали карткові рахунки у УкрСоцБанку, які були закриті у 2015 році. УкрСоцБанк приєднався до Альфи, і по факту ви уже є в нашій базі, тому і не отримали виплату по реферальній програмі»

А теперь смотрите посмотрев выписку, мы видим здесь что в 2013 я заключил договор с Укрсоцбанк а закрыл счёт 16 февраля 2015 года ВНИМАНИЕ также в Укрсоцбанке.
Слияние, Укрсоцбанка и Альфабанк произошло 15 октября 2019 года. Вывод я не был клиентом Альфабанка! На то время это были два разных независимых банка. А вы просто что бы не платить рефералку 100 грн просто придумали, нашли такой смешной бредовый способ что бы не платить.

За правилами, ваші дані залишаються в базі даних банку, навіть після закриття рахунку. Це є правомірним. І при злитті — дві бази стали однією, тому ніхто нікуди ваші дані не крав, все це проводилось за правилами

Итог. Этот банк проводит акцию лохотрон, кидает ищет способы что бы не платить по реферальной программе 100 грн. Я не был никогда их клиентом, а когда был в Укрсоцбанке то это был независимый банк в котором я закрыл счёт в 2015 а Укрсоцбанк и Альфабанк объединились в 2019.
Этот банк всячески искал способы не платить и высосал из пальца причину, ещё и с другого банка взяв мои данные.
Постоянно меняли причины то уже выдавали деньги то тупо делали вид что такого не говорили. Никому не советую. Если нужно дополню переписку с банком скринами.
30 серпня 2022, 19:04
Шкода, якщо виникло таке прикре непорозуміння з нами.

На старті дійсно були деякі технічні проблеми внаслідок чого нарахування відбувалися з затримкою, однак якщо умови виконані, то винагороду все ж виплатили. Реферальна програма, як і будь-яка інша акційна пропозиція має свої правила та умови. Умова отримання винагороди людиною, яку запросили це стати новим клієнтом банку. В 2019р. Альфа-Банк та Укрсоцбанк об'єдналися в один банк.

Однак і в цій ситуації ми готові піти на зустріч і, як виключення, запропонували вам донарахувати дану суму, що ми і зробимо ;)
Кошти завтра-післязавтра будуть на вашому рахунку

31 серпня 2022, 6:01
Вы читать умеете интересно или нет? Ваши данные уже есть в базе банка, что с этого не понятно? Закрывайте сколько угодно карты/счета, но личная информация навсегда остаётся в система банка.
1 вересня 2022, 14:43
Читать умеете я не был клиентом Альфабанка никогда! Они считают меня своим клиентом потому что я был в Укрсоцбанке который тогда никаким образом к альфе не имел отношение.
1 вересня 2022, 5:12
Ало банк, а интересно за что человеку вы решили начислить суму? Автор не подходит под условия и правила программы выплат, а правила одинаковы для всех. Либо всем таким же тупням платить надо будет или никому.
1976ANDREI
1976ANDREI
3 вересня 2022, 10:44
Жулики и аферисты № 1 в Украине.
8 вересня 2022, 8:11
Уже 8 сентября денег так и не зачислили, а обещали 1−2 дня…

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.5 43

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.5 43
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Банк кидает, разводит людей по реферальной программе