Відгук про користування послугами банку.

afendimihail 22 серпня 2022, 0:23
Усі знаємо що банк має східні інвестиції, проте будучи клієнтом на зарплатному проекті був задоволений сервісом.
Будемо відверті, державні банки це великі машини у яких сервіс страждає, тому що і дотації на них теж йдуть з бюджету. В держ. банках зарплата прийшла і вже добре, чат спеціалістів дуже часто не доступний, це про Приват. Рідний пішов у відділення Ощадбанку щоб закрити карту так відмовилися, прийшов за консультацією — врешті сказали усно інформацію яку не запам’яталася довелося особисто допомогати і це тільки крихти у сервісі.
Дуже багато клієнті скаржаться про безпеку ПриватБанку, я працював у фін компанії де з відгуків клієнтів, або співробітники мали доступ та користувалися данними клієнтів, абож безпека банку на ізі рівні. Так, вони пропонують додаткові послуги з безпеки, але платні. При тому що маючи дані особисті клієнта вже зобов’язані зберігати та не розповсюджувати їх. В Альфа було усе спокійно, проте прогнозую що якщоб керівництво країни було принципове та більш вперте аніж я, то всі російські проекти та компанії обклали санкціями та заборонили роботу, але і Альфа щось таки насипала (трохи) і ніби домовилися.
22 серпня 2022, 8:54
Не секрет, що на деяких наших акціонерів було накладено міжнародні санкції, одразу після цього вони були позбавлені права голосу в раді акціонерів нашого банку та замінені на особу, яка виконує їх обов'язки. Особа з бездоганною репутацією, яку узгодили з НБУ.

Також з 2014р. ми не виплачуємо акціонерам дивіденди, весь прибуток використовується для розвитку банку та допомоги Україні. Велика кількість джерел надають інформацію, на жаль, в т.ч. і фейкову :( Тому просимо довіряли лише офіційним, наприклад сайт НБУ, де було зазначено, що санкції США та Великобританії (як і всі інші) накладені на Альфа-Банк росія, не впливають на нашу роботу, оскільки ми український банк.
Мінфін
Відповідь адміністратора
23 серпня 2022, 14:46
Відгук не зарахований (на 23.08.2022).

1976ANDREI
1976ANDREI
4 вересня 2022, 10:39
Не пользуйтесь этим банком. Это банк врага. Он финансирует подрывную деятельность в Украине.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Відгук про користування послугами банку.