сергей Потапенко 19 липня 2022, 13:43
Ситема my-alfabank не працює. Оплатити комунальні послуги, через комп’ютер не можливо. Оператор Надія наполягає проводити платежі через Sense, бо інші додатки не оновлюються. Підготовка спеціаліста, особливо з технічних питань дуже на низькому рівні. Спочатку вона мені дого доказувала, що це проблеми не у Альфа-банку, а у жека. А поітм перезвонила та сказала, що треба користуватися тільки мобільним додатком. Якщо у Вас відсутній смартфон або I-phone, а наприклад годинник-телефон, дуже хочу подивитися, щоб цей оператор встановив цю программу в телефон. Але відповідь: я вам надсилаю налаштування — встановлюйте. Так питання і залишилося — комунальні платежі не оплачені.
20 липня 2022, 18:05
В нас є старий додаток Alfa-mobile, який дійсно більше не оновлюється, але веб-версія My Alfa Bank працює. Можливо, у вас виникла точкова проблема із комунальними платежами, ми напишемо вас в особисті повідомлення, щоб все з'ясувати і допомогти вам.

19 липня 2022, 13:59
Жаль если действительно так Были небольшие сбои у них на прошлой неделе, но новое приложение работает. Иначе тут бы были десятки комментариев
19 липня 2022, 14:01
Что тут не продумано, в отличии от соц сетей нельзя ставить себе лайки Вроде у сайта minfin.com.ua есть ещё и мобильное приложение, слышал
efess
efess
19 липня 2022, 17:37
У многих старые смартфоны не загружают новое приложение:(((
1976ANDREI
1976ANDREI
19 липня 2022, 20:12
В банке программисты-двоечники, которые читают по слогам. Поэтому их программы постоянно сбоят.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / додатки цього банку не працюють — покупайте смарфони (так радять в банку) — бігом у магазин?)