Анна Логвинова 13 липня 2022, 11:00
Якщо ви — клієнт Альфа-банку, то у вас велика проблема і ризик втратити свої власні гроші. Всім добре відомо про репутаційні проблеми банку через російських власників, і вже зараз я це відчула на собі, адже банк вкрав в мене з рахунку гроші і не хоче повертати.
10.07 я здійснила покупку в інтернет-магазині на суму 4540 грн. Оплата через Альфа банк пройшла, але замовлення не сформувалося через технічні проблеми магазину, тому вони зробили автоматичне повернення коштів на картку Альфа-банку.
11.07 я отримала письмове підтвердження від магазину про повернення коштів.
12.07 я телефоную на гарячу лінію Альфа-банк і оператор каже мені, що ВЖЕ бачить на моєму рахунку кошти і що до кінця дня я побачу їх в Sense на моїй картці.
13.07 я не побачила повернення 4540 грн, але побачила, що в мого рахунку зникло приблизно 1000 грн.
Я телефоную на гарячу лінію, і тут починається саме цікаве. Новий оператор вже каже, що гроші колись повернуться, можливо через 2−15 днів, а різниця у 1000 грн — ЦЕ КУРСОВА РІЗНИЦЯ. Тобто я заплатила 4540 грн, і мені відмовляються ці гроші повернути на картку, хоча вони вже на моєму рахунку за словами оператора, а ще в списали курсову різницю 1000 грн без будь-яких попереджень. Звідки така курсова різниця з різницею у 3 дні? По якому такому курсу банк перерахував мені курсову різницю? Оператор пообіцяв передзвонити через годину, щоб пояснити, як питання буде вирішено, але я так і не дочекалася на зворотній зв’язок. БАНК БРЕХУНІВ.

Підсумок — банк вкрав в мене 5500+ гривень і судячи з того, як оператори брешуть, вони не збираються повертати мені кошти.

Це — крадіжка та порушення законодавства.

Вся моя родина має депозити в Альфа-банку і вже зрозуміло, що потрібно щонайшвидче забирати свої гроші та закривати рахунки. Є більш надійні та стабільні банки, які не «кидають» своїх клієнтів. Українські компанії навіть зарплатні проекти припиняють в цьому недобанку.
Не рекомендую банк НІКОМУ, ви ризикуєте втратити свої гроші.
20 липня 2022, 17:04
Якщо ресурс, на якому ви розраховуєтесь, зареєстрований не на території України, то оплата проходить в іншій валюті, в день покупки сума блокується за курсом, який діє на цю дату, а орієнтовно за 2-3 робочі дні остаточно списується з рахунку по курсу на дату списання, тому дійсно може виникнути курсова різниця. Давайте напишемо вам в особисті повідомлення, щоб все з'ясувати.

13 липня 2022, 11:23
Моя проблема в Альфа — це застереження для всіх її клієнтів та привід подумати над вашою фінансовою безпекою, адже є над чим подумати.

Клієнти-фізособи масово виводятть депозити, тому банк почав пропонувати дуже смачні депозитні ставки по 11−14% річних, коли інші банки ледь дотягують до 10% річних. Звідки така щедрість? Так зазвичай роблять банки, в яких є серйозні проблеми. Банк відмінив кредитні канікули, бо терміново потрібні гроші.
У банка почалися проблеми з мобільним додатком.

Здавалось б, від вас пішло багато клієнтів, так спробуйте втримати тих, хто залишився, але ні.
Банк почав дешеві маніпуляції з курсовою різницею, це мікрокрадіжки.
Банк почав затримувати повернення коштів клієнтам на їх рахунок.

Скоріш за все, скоро будуть проблеми з поверненням депозитів, адже банк ще й набрав собі купу боргів інших збанкрутілих банків.
Як вже писала раніше, компанії припиняють зарпалатні проекти, тобто розуміють, чим закінчиться існування банку в Україні.
Тому добре зважте та подумайте, що робити далі, якщо ви клієнт Альфа-банку
Ans
Ans
13 липня 2022, 11:44
Там нужно уточнять по курсовой разнице -/+ 3 дня Проконсультироваться с НБУ по этому можно вопросу
13 липня 2022, 14:00
Після багаточасових розмов з кол-центром вони вже перевзулись і кажуть, що не бачать мої гроші на рахунку і повернення не можуть зробити. Тобто зранку бачили — зараз вже ні.

тобто після моїх звернень вони просто присвоїли кошти собі.
Я не вірю, що цей шахрайський банк поверне мені кошти. Просто після 2 днів спількування розумію, що мене кинув спочатку notino, а потім ще й Альфа банк
20 липня 2022, 17:31
Роз’яснення банку щодо курсової різниці надихає більше не користуватися послугами Альфа банку для розрахунку з іноземними магазинами. Я багато років замовляю товари закордоном, але тільки зараз, під час війни, банк знайшов дуже маніпулятивний спосіб заробити на курсовій різниці, підбираючи зручний для списання коштів день. Це право банку, але клієнти проголосують ногами та підуть в інший банк через такі маніпуляції.
KseniiaK
KseniiaK
18 вересня 2022, 15:00
Скажіть будь ласка, то чим фінально завершилось? Вам повернули кошти?
1976ANDREI
1976ANDREI
20 липня 2022, 20:09
Мошенническая организация № 1 в Украине.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Альфа банк НЕ повертає гроші та знімає шалену курсову різницю за повернення коштів