Воры

9696191 11 липня 2022, 14:52
Сделал покупку в магазине iHerb на 1609 грн, все успешно проплата прошла, на следующее утро уже из магазина подтвердили, что посылка отправлена и прислали код посылки, И через пару дней я замечаю у себя минус на балансе, и новую цифру за проплату 1799 грн, вот так на пятидесяти долларах у них курс поменялся на 200 грн. И еще в самовольном порядке сняли копейки у меня с доходного сейфа, хотя сотрудник меня когда-то заверял, что с доходного сейфа никто кроме меня ничего снять не может. Прекращаю полностью роботу с этим банком, и никому не советую с ним связываться
Sense Bank 13 липня 2022, 14:21
Доброго дня! Якщо ви сплачуєте гривневою карткою за товар, і оплата проходить у іншій валюті, тоді у вас відбувається валютна різниця. Спочатку сума у вас списується по балансу і по одному курсу. А вже через декілька днів (до 3-х робочих), у вас кошти списуються по рахунку і проходять по курсу списання в цей момент. Якщо курс за цей час виріс, у вас досписуються кошти. Якщо курс зменшився, у вас різниця повернеться на рахунок. Ми вже працюємо над тим, щоб у майбутньому була одна операція і по курсу списання були в момент операції.

Стосовно «Дохідного сейфу», банк може списати кошти з «Доходного сейфу» для погашення заборгованості по картці, яка виникла в результаті недостачі коштів на картковому рахунку.

11 липня 2022, 16:05
Курс в банке по договору +/- 3 дня возможно за эти три дня изменился курс банка в соответствии валюты?
11 липня 2022, 16:12
Деньги были сняты и получены в магазине в то т же день, а эта схема с тремя днями сделана специально что бы обокрасть клиента, якобы в разнице курса. Они видят что курс изменился, оппа почему бы денег не рубануть, а давай ка мы ему накинем, очень удобно придумали
1976ANDREI
1976ANDREI
11 липня 2022, 19:29
Жулики № 1 в Украине.
12 липня 2022, 12:29
Тут ситуация с тремя днями она в договоре, читал и узнавал у менеджера в отделении , все верно
Анна Логвинова
Анна Логвинова
13 липня 2022, 11:25
В мене така сама історія, зняли 1000 грн курсової різниці і не повертають гроші за скасовану покупку. В мене вкрали 5500+ гривень
13 липня 2022, 17:14
Я зрозумів що ви оббираєте людей на курсовій різниці, чомусь тільки у вашому чудо банку знімаються кошти постфактум після отримання платежу магазином, а ж через 3 дні, ніде такого лохотрону немає. Ви не спішіть скасовувати цю функцію. На чому ви ще зможете заробити

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк