Шахрайство до початку співпраці

Jullli 6 липня 2022, 12:09
Вирішила завести кредитну картку в банку, перейшла за реферальним посиланням, де обіцялося нарахування (для нових клієнтів) на рахунок якихось невеликих грошей мені і тому, хто мені її надіслав. Пройшла процес реєстрації, наприкінці з’ясувалося, що грошей не буде, оскільки я не новий клієнт. Працівник банку по телефону пояснив, що виявляється практично всі люди планета Земля виявляється клієнтами А-Банку т.к. якщо ви хоч коли-небудь у житті були в А-банку для оплати будь-яких квитанцій або отримання грошових переказів, продавали або купували валюту (у період коли був потрібен для цього паспорт) ви вже стаєте клієнтом А-Банку навіть не знаючи цього. А що найнеприємніше ви стаєте ще й клієнтом ФСБ росії, відділенням якого в Україні є А-Банк.
Sense Bank 13 липня 2022, 13:11
Перевіривши дані клієнтки, ми побачили, що вона надала свої дані ще в 2018 році. А за умовами акції «Приведи друга», щоб отримати винагороду, потрібно бути новим клієнтом банка та зареєструватися у системі з 01/07/2022 року. Тому, на жаль, клієнтка і не отримала винагороду у розмірі 100 грн.

Sense Bank
Sense Bank
6 липня 2022, 12:57
Ми — Альфа Банк, не А-банк.
Так, у нас є реферальна програма і дійсно за умовами якщо ви вже були клієнтом нашого банку (а саме сплачували великі платежі у касі, подавали заявку на оформлення продукту) за вашу реєстрацію ви не отримаєте коштів. Напишемо вам в особисті - перевіримо чи були ви нашим клієнтом.
Jullli
Jullli
6 липня 2022, 13:56
Не поважаний працівник ФСБ А-Банку, питання не в 100 грн., а в тому що я ніколи не була клієнтом вашого банку, можливо багато років тому, теоретично хтось міг надіслати мені невеликий грошовий переказ на ваш банк і можливо для посвідчення особи я пред’являла свій паспорт, але це не означає, що я давала згоду на занесення моїх особистих даних у вашу систему і тим більше це не дає вам право їх зберігати. Я вважаю це порушенням моїх конституційних прав та відповідні заяви будуть написані до СБУ та прокуратури.
6 липня 2022, 15:25
Альфа банк не хоче надавати якiсних послуг, йому не вигiдно спiвпрацювати з клiєнтами, тому що так бистрiше банк виведуть с з ринка, i уйдуть всi грошi
1976ANDREI
1976ANDREI
6 липня 2022, 20:21
Жулики № 1 в Украине.
10 липня 2022, 15:33
Почему не обратиться в серьезные Digital банки , почему клиенты хотят решить через условный РАДА БАНК покупки биткоинов и полную диджитализацию?
Rostyslav2000
Rostyslav2000
19 липня 2022, 18:10
Вірішив я стати клієнтом банку,зацікавився Акцією приведи друга.Почав запрошувати друзів та знайомих.Все було добре гроші надходили,потім раптом мені заблокували рахунки,в підтримці мені написали наступне:банк вирішив припинити ділові відносини з клієнтом згідно ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Я відкрив віртуальну карту,користувався я нею пока що тільки щоб мені надходила винагорода за те що я привів друзів! Інших ніяких «сумнівних,шахрайських"оперецій не робив.І ось привів 33 людини до банку і рахунки заблокували. В чому проблема?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк