Все було просто чудово до війни

Katerinchik 1 липня 2022, 19:51
Отож, дійсно дуже прикольно мати банк в кишені, і все робити через телефон, щвидко і зручно. Але як почалась вйна, нам прийшлось втікти бо жили біля Бучі… наразі я загубила свою сім карту, фінансовий номер. І почалося…
Я змінила фін номер на інший з моєї країни перебування. Перше смс прийло без проблем, але потім через 4 години новий номер став активний, а смс не приходять щоб зайти в застосунок.
Отож я втратила будь яку можливість зайти і керувати своїми рахунками особистими і ФОПа також. Я навіть можу відправити фото своє з паспортом, але ні… треба або смс, яке не приходить, або «особисто відвідати відділення» від якого я за 1000 кілометрів.
Я намагалась позвонити і в телефонному режимі ще раз змінити номер, мені не сказали запитання до секретного слова… я помилилась, бо зазвичай я те питання не викоритовую. В інших банках дають можливість спробувати ще раз через день, і я б почекала, добре. Але ні, тут одразу блокують і кажуть їдьте.
Отож: гарний початок, а тепер повний блок рахунків через якийсь номер телефону. Дуже погана система, не продуманно, не для людей.
1 липня 2022, 21:11
Дійсно гарний початок… Розуміємо, що вся ця ситуація дуже розчаровує, проте давайте спробуємо зробити щось) Напишемо вам в особисті повідомлення, щоб все-все перевірити♥

Sense Bank
Sense Bank
2 липня 2022, 15:50
Питання вирішене, мон капітан! Сподіваємось і на подальшу нашу чудову співпрацю♥
1976ANDREI
1976ANDREI
2 липня 2022, 20:09
Это самый неадекватный банк во всём мире.
Katerinchik
Katerinchik
4 липня 2022, 16:42
Апдейт. Проблема була вирішена після написання відгуку тут. Кодове слово я так і не згадала, бо запитання не кажуть, це правило банку. Не знаю як кому, мені не зручно, бо зазвичай тих питань штук 10 на різних сервісах і згадати про що саме вони питають, просто не реально. Задали ряд запитань про мої рахунки, і ідентифікували. Змінила фін номер.
Особисто додам, що система ідентифікації не зручна, бо навіть Upwork, Payoneer, Wise і т.д. проводять ідентефікацію за фото з документами або ж відеокол.
Ще як фопу мені не вистачає декстоп версії бо не зручно вводити IBAN номери в телефоні а потім з телефону через телеграм пересилати собі на ком’ютер платіжки. Це набагато б зручніше було б зробити з комп’ютера. А для особистих цілей чудовий, зручний застосунок.
Обирала колись банк, бо вони переводили валюту на особистий рахонок без конвертаціних втрат. Зараз. на жаль, через нові закони і ця перевага не працює.
Ans
Ans
10 липня 2022, 15:41
Банк не идёт на уступки клиентов (в Вашем случае так точно) потому что не особо они нужны. Вместо сообщения узнайте у знакомых или в интернете какой банк Вам приятен и начните с ним диалог

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк