Вкрадене життя або безпідставне блокування рахунків переселенців в Альфа-Банк

Lina2022 27 червня 2022, 16:55
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Ливарна, 15
Бути переселенцем це важке випробування, особливо коли вже вдруге вимушений тікати від війни.
Я маю реєстрацію у м. Ясинувата, Донецької області яка з 2014 року є тимчасово неконтрольованою українським Урядом територією. Однак, починаючи з 2014 року ми почали своє життя з чистого аркушу. Відновлювали бізнес у м. Краматорськ, Донецької області, сплачували податки та заробітною плату співробітникам. В цей період в Донецькій області активно працювали міжнародні проєкти по підтримці малого та середнього бізнесу. Для участі в одному з проєктів, я зареєструвала у 2020 році ФОП, який мав адресу реєстрації як і я на неконтрольованій території. Але цей ФОП став на облік у Ясинуватсько-Авдіївськй ДПІ та сумлінно сплачував податки державі Україна. Рахунок для ФОП було відкрито в Альфа-Банк у м. Краматорськ, Донецької області.
Але у лютому 2022 російська федерація завдавши ракетних ударів по території України фактично почала відкриту війну проти нашої Держави. Та не лише російські ракети вбивають українців, до цього долучився і Альфа-Банк.
Після переїзду до м. Дніпро мене чекала несподіванка. 15.06.2022 Альфа-Банк заблокував всі мої рахунки (як особисті так і рахунок ФОП), звинуватив у відмиванні коштів та фінансуванні тероризму. Тиждень спілкування з представниками банку у відділеннях м. Дніпро (відділення № 1 та № 10 у м. Дніпро) не додав жодного пояснення по суті звинувачень та підстав по блокуванню рахунків. Менеджери банку як мантру повторювали ст 15 ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масовог…». Чого я тільки не почула на свою адресу. Було і звинувачення у сплаті податків до російської федерації, незаконне збагачення.
Крім того, сьогодні мала розмову із Ясинуватсько-Авдіївськй ДПІ вони продовжують здійснювати свою функції, тимчасово знаходяться у м. Львів та приймають податки від зареєстрованих у Донецькій області підприємців. Нічого в структурі ДПІ не змінилось. Тож всі підозри та звинувачення з боку Альфа-Банк є нездоровою фантазією.
Тож відновленню підприємницької діяльності на території України перешкоджає не лише російська авіація та російські ракети, а ще й Альфа-Банк.
Таким чином, вімагаю від Альфа-Банк повернення коштів та пояснення підстав блокування рахунків. Зі свого боку, залишаю за собою право на оскарження дій Альфа-Банк до Національного банку України.

P. S. Окремо хочу відзначити наднизький фаховий рівень співробітників у м. Дніпро (1 та 10 відділення). Бачу таке вперше.
27 червня 2022, 18:47
Здається, ви пережили багато неприємностей. На жаль, ми не можемо повідомляти причину блокування, але напишемо вам в особисті повідомлення, щоб детальніше з'ясувати, що сталось.

1976ANDREI
1976ANDREI
27 червня 2022, 20:16
Бандиты и провокаторы № 1 в Украине.
Lina2022
Lina2022
29 червня 2022, 12:11
Звертаюсь до представників Альфа-Банк.
Я отримала від вас в особистому повідомленні уточнюючі питання, на які надала детальну відповідь.
Прошу повідомити про результати розгляду ситуації, що сталася.
Константин Светов
Константин Светов
4 липня 2022, 12:31
Аналогічна ситуація була 15−16 р.р. Працювали з 2005р. з Укрсоцбаком, потім перешли в Альфа банк. Мали зарплатний проект в Альфі м.Краматорськ. Потім керівниця відділення попросила підтвердження, що керівник державної установи знаходиться на підконтрольній території!!! У неї був витяг, наказ на призначення та паспорт з пропискою в м.Хмельницькому!!! Місяць Вона не могла сказати, яким ще документом це можливо підтвердити. Потім керівник на протязі доби перевів рахунки в Приват і проблема зникла. Два місяця Альфа бігала вибачалась. Також раджу звернутися до НБУ та поліції по факту шахрайства.
Ans
Ans
10 липня 2022, 15:57
Ситуация печальная по логике Альфа должен был бы нанять сотрудников и решить. Но если не будет этого делать,. Разве это один банк в Вашем городе?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Вкрадене життя або безпідставне блокування рахунків переселенців в Альфа-Банк