Повернення переплати за кредит
×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Курс валют в Сенс Банк
| Валюта | Купівля | Продаж |
| EUR | 49.2 | 49.8 |
| USD | 42.25 | 42.7 |
| Всі курси банку | ||
— першою сумою — було частково погашено кредит;
— другою — було повністю внесено сумму для дострокового погашення кредиту, без врахування суми з першого платежу.
Тобто вийло, що переплата дорівнювала сумі першого платежу.
Банк з якого було здійснено платіж (Моно банк) відповіли, що «Платеж проведен в адрес другого банка, поэтому технически вернуть его или отменить нет возможности. Чтобы максимально быстро вернуть ваши средства рекомендуем обратиться в поддержку банка получателя с квитанцией.
Квитанцию по данному переводу вы можете получить в мобильном приложении, кликнув на платеж.»
Щодо Альфа банку, вони спочатку відправили до банку-відправника, а коли отримали скрін відповіді, то відповіли: «Я підключаю колег, які детально проаналізують вашу ситуацію та знайдуть рішення. Відповідь отримаєте у цьому чаті протягом 48 годин.»
Для мене не зрозуміло, чому не можливо анулювати платіж по операції, у якої дата завершення проведення платежу 02.06.22. Чому необхідно чекати на відповідть 48 годин. Коли по квитанціям чітко видно переплату.
Ми додатково перевіримо консультацію в чаті коли отримаємо ваші дані і напишемо вам деталі в особисті.
Нам шкода, що одразу не змогли все пояснити, а просто передали питання далі :( Пробачте за незручності