Дико вибачаюсь, але це п***

Phialkova 31 травня 2022, 19:16
Тільки-но я подумала, що Альфа банк став на клієнтоорієнтовний шлях (бо Sense — достойна аппка, та ще й розірвав відносини з Росією), але ні, то жах. Одні мати в голові.

1. Коли почалась війна, мені заблокували весь кредитний ліміт, який і так був малий. Він став нуль. Ну ок, подумала я, війна таки.

2. Коли я вибралась з окупації, банк нарахував мені якісь комісії і так ніхто нормально мені не пояснив, що то за примарні були списання.

3. Я перебралася за кордон на час війни. Намагалася зняти власні кошти. І тут виявилося (через купу запитань до менеджерів, які часто ніфіга не знають про свої послуги), що на картці хамелеон можливість знімати кошти мені заблокували повністю (якого, товаріщі?), а на білій зменшили ліміт до 20 тис. в місяць. Хоча. За умовами моїх карток та постановою НБУ на час війни я маю можливість знімати до 100 тис на місяць.
Ок, вирішила я. І пішла знімати ті 20.
І у мене не вийшло. Чого — я досі не знаю. Мені тиждень морочили голову різними відповідями. То тому, що у мене було -30 грн (звідки то взялось- хз) на картці, я їх погасила і треба час, щоб картка активувалася. То у мене якась невідома помилка з картою. То вони взагалі кажуть, що на стороні Іспанії проблема, то ще щось. Було десь з десяток варіацій. В кінці кінців, мені запропонували замінити картку на віртуальну і… зникли. Гроші я так і не зняла.

4. Зайшла перевипустити картку самостійно, в додаток. І що я бачу? З мене записалися невідомі гроші. Пишу знов в ту довбану підтримку і виявляється, на хвилинку, що з мене зняли курсову різницю за оплату харчів в магазині три дні тому. ЦЕ ЩО ЗА П***такий? Ні в одному банку такого нововведення (я погуглила, вони це ввели 6 днів тому) нема. Просто хтось дуже хочу прикрити свою *** через зростання курсу.

5. Ледь не забула! Про курс ще трошки. Коли намагалася зняти, думаю: ну єдиний же банк, який не забрав догори курс. На той час, коли у всіх було 33.5 вже, у Альфи — 31.3 Навіть дивувалися, які молодці. А потім, коли не вийшло зняти, розрахувалася в магазині…по курсу.33.5
Я така: що коїться?
Лізу в додаток, дивлюсь курс. А там написано «курс продажу валюти в банку» (який, до речі, неможливий, бо продаж валюти заборонений НБУ). І тільки якщо натиснути маленьку кнопочку «Ще», то можна побачити, що є ще безліч варіацій курсів, один з яких — для карткових розрахунків. І він зовсім інакший, ніж та намальована картинка, зроблена як замануха для клієнтів, аби вони користувалися цим банком.

Коротше кажучи, це п***. Відчуваю, я просто закрию нафіг ті картки і все на тому. Бо це ЖАХ.
Все, до дійсно уміє робити альфа банк — вводити в оману. Це маніпуляція і мародерство. І бажання як завгодно прикрити свою *** і перекласти відповідальність за важкі економічні часи на клієнта.
Браво, альфа банк. Ще трошки ви клієнтів розгубите і точно трісните по швам.

1976ANDREI
1976ANDREI
31 травня 2022, 20:43
Мошенники и мародёры № 1 в Украине.
31 травня 2022, 21:07
Люди вас что жизнь не учить …карантин показал какие банки и особенно альфа русский банк !!!

бегите от него …пусть есть свои бумажки и вренье науши себе вешает!
31 травня 2022, 21:09
Не банк как …ЭТО НЕ БАНК, А КОНТОРА бегите люди от него и не плачьте!!!
Sense Bank
Sense Bank
31 травня 2022, 22:38
1. Так, дійсно зменшували кредитний ліміт в перші дні війни на доступну суму ліміту. Це тимчасове рішення, у майбутньому ліміти будуть переглянуті.
2. Тут потрібно розібратись, для цього напишемо вам в особисті, щоб дізнатись ваші дані.
3. За постановою НБУ на даний час нещодавно було зменшення і ліміт встановлено до 50 000грн на день/місяць на рахунок . Банки встановлюють ліміти на користування в рамках постанови, тобто не більше цього значення — в даному випадку ліміт в 20 тис грн/добовий на картку (якщо декілька карток до рахунку) то можливо зняти і більше 20 тис грн (але не більше ліміту НБУ).

Що стосується боргу також переглянемо деталі чому він виник, дійсно якщо є борг більше 30 днів — рахунок блокується для розрахунків і розблокування відбувається після погашення протягом 24 годин (але як правило протягом години). З приводу не можливості розрахунку — не виключено що запит не надходить до банку, та відмова відбувається на боці банкомату (для прикладу ліміт банкомату, якщо сума велика, або не справність — тут варіантів безліч).

по пункту 5. — Дійсно курси завжди були різні для різних типів операцій (так як панель курсів це частина додатку окремо приховати курс продажу — не можливо, при цьому основні операції з валютою в додатку проходять через обмін валют, тому він і основний для відображення, раніше картковий курс був лише на сайті банку — наразі також відображається в Сенс, по курсу намагаємось зробити як найкраще на рівні з іншими банками)
1 червня 2022, 17:54
«Тільки-но я подумала, що Альфа банк…
розірвав відносини з Росією»

Альфа-банк не может разорвать отношения
со своими российскими акционерами, потому
что это не входит в его компетенцию.

Альфа-банк Украина как был раньше так и сейчас
остался банком с российским акционерным капиталом,
и при этом граждане россии владеют 86% акций Альфа-банка Украина…

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8