Нарахування відсотків

xx9484 19 травня 2022, 13:39
Банк зробив кредитні канікули але нараховує відсотки. Потім, якщо ви не заплатили, збільшує кредитний ліміт і знімає ці відсотки! Наступного місяця нараховує відсотки вже на збільшений ліміт! Заборгованість росте майже в геометричній прогресії.
Дуже цікавий придумали спосіб заробити в цей нелегкий час, якщо не зараз, то «на перспективу»!!!
19 травня 2022, 15:44
Кредитні канікули не впливають на нарахування стандартних відсотків по картці. В період кредитних канікул відсутня прострочена заборгованість, штрафи за прострочку і пеня. Якщо у вас недостатньо кредитного ліміту, або власних коштів, що за їх рахунок списати відсотки, то виникає мінус. Ми збільшуємо кредитний ліміт, щоб не було мінусу і на нього не нараховувалися відсотки і він не включався в мінімальний платіж, тобто збільшення ліміту не впливає на загальну суму боргу.

Скасувати стандартні відсотки ми не можемо, як би цього не хотіли :(
Ми продовжуємо нараховувати і виплачувати відсотки за депозитами, обслуговувати клієнтів, проводити платежі і надавати інші послуги. Якщо скасувати відсотки то через певний час просто не зможемо цього робити. Зараз діють кредитні канікули, якщо не можете оплачувати борги, то можна зробити це пізніше. Ми докладемо максимум зусиль і постараємось придумати програми реструктуризації, щоб після перемоги України все було якомога більш м'якшим для вас

19 травня 2022, 14:21
Кредитные каникулы не означают отмену % по кредиту — так работает не только Альфа-Банк.
xx9484
xx9484
19 травня 2022, 15:57
Як не впливають? Якщо не оплачені мною відсотки плюсуються в тіло кредиту! І наступного місяця мені нараховуються відсотки вже з нового тіла кредиту!!! А не того, що в мене був до канікул.
19 травня 2022, 16:00
Точно также работают и депозиты с капитализацией %, каждый месяц к телу депозита добавляются %, и далее считают % от нового тела депозита.

1976ANDREI
1976ANDREI
19 травня 2022, 19:20
Жулики и мародёры № 1 в Украине.

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.4 40