Альфа-банк вкрав мої заощадження.

Алекс Бутко 16 травня 2022, 15:21
Через важку ситуацію у країні я вимушений був зняти мої заощадження з брокерського рахунку. Брокер зробив SWIFT переказ на мій рахунок у альфа-банку, але альфа-банк так і не зарахував цей переказ. Брокер надав усі необхідні документи, що підтверджують трансфер, але у альфа-банку лише розводять руками, мовляв, «нічого не надходило». Підтримка жахлива. Мене відправляють від одного оператора до іншого, кожного разу пишуть «Відповідь на ваше питання буде у цьому чаті протягом 24х годин», так вже цілий тиждень. Відповідь або «нічого не надходило», або «чекайте 24 години». Останній SWIFT переказ від брокера був зарахован за декілька днів, а тут більше 15 робочих (!!!) днів, три тижні!
Я вважаю, що на цей банк потрібно позов до суду, може тоді вони «несподівано» знайдуть мої гроші.

Sense Bank
Sense Bank
16 травня 2022, 15:42
Напишемо вам в особисті для уточнення деталей
1976ANDREI
1976ANDREI
16 травня 2022, 18:41
В других странах считают, что Альфа-Банк под санкциями, поэтому SWIFT-переводы не отправляются в Альфа-Банк на Украине и в других странах. Пока банк не поменяет название и не перевыпустит все старые карты после смены названия, проблема будет продолжаться.
17 травня 2022, 16:07
Практично нічого не змінилося. Надіслав детальнішу інформацію щодо мого переказу — ігнорують. Для того, щоб мені відповіли в перший раз потрібно було написати на сайті мінфіну, а до того — створювати новий чат кожного разу та звертатися вже там. Інакше — просто повідомлення ігноруються підтримкою.
26 травня 2022, 13:14
Так, тепер офіційно отримав повідомлення від брокера, що Альфабанк (саме український!!!) є у чорному списку усіх американських банків, що роблять перекази. Тому на цей банк не надходять свіфт транзакції. Гроші повернули на рахунок брокера, але все це зайняло 1 місяц часу та стресу. Єдине, що я можу побажати банку, щоб вони офіційно визнали та попереджали людей, щоб вони не намагалися робити свіфт перекази на Альфабанк.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8