Як ППО прошу кредитні канікули. Відмова банку

Bocharova1805 3 травня 2022, 11:31
Маю кредит в банку. Прошу по Сенсе (інтернет банк, додаток в телефоні) надати кредитні канікули. Банк не звертає увагу і надсилає смс з вимогою оплатити. Борги
3 травня 2022, 11:43
Банк в жодному разі нікому в канкулах не відмовляє. Вони встановлюються автоматично на поточний місяць, якщо у вас немає змоги внести платіж в цьому місяці. Що стосується смс з платежем, то це звичайте нагадування, яке ми почали надсилати з 1.04, щоб ви могли орієнтуватись. Тобто сам платіж формується, і якщо у вас є можливість, то ви можете внести суму, а якщо ні — підключаться кредитні канікули і платіж стане 0 грн

1976ANDREI
1976ANDREI
3 травня 2022, 18:24
Банкам с российским капиталом можно не платить по кредитам. Разрешено законом и НБУ.
Lolik1837
Lolik1837
3 травня 2022, 18:57
«Кредитные каникулы» стали действовать автоматически с тех пор как НБУ ввел их. Так , что вам не надо «просить» банк о кредитных каникулах, они у вас УЖЕ есть как и у всей страны.
Банк с вас сейчас БЕРЕТ ТОЛЬКО ЛИШЬ проценты по кредиту . А штрафы и пени вам не насчитываются . То есть ваш банк действует строго по букве норм о «кредитных каникулах» .
Поэтому непонятно ваше «праведное» возмущение банком

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Як ППО прошу кредитні канікули. Відмова банку