Альфа-Банк не анулює незаконно нараховані відсотки

Clienttt 25 квітня 2022, 16:18
Помітив, що Альфа-банк в розрахункову дату списав з мого рахунку 21 грн. В деталях операції було вказано:«Списання процентів за користування кредитом (готівкові операції). Сума не велика, але ж я не проводив по своїй кредитці Хамелеон жодної готівкової операції, робив тільки покупки. Звернувся в чаті до представників банку з цим питанням. Мені відповіли:»кошти було списано неправомірно, все виправимо, орієнтовно затвра протягом робочого дня" По факту нічого не виправили, тепер вони не знають коли їм вдасться це виправити, очікуйте. На всяк випадок погасив трохи кредитну заборгованість, бо вони ж списали ці проценти понад суму заборгованості і залишок за рахунком був мінусовий, цей мінус зростав кожного дня поки я не погасив трохи кредитний ліміт. Я розумію, що зараз війна і не вимагав миттєвої відповіді в чаті. Дочекався коли змогли відповісти, але ж коли вже розібралися — виконуйте обіцяне, працюйте як слід.
25 квітня 2022, 17:15
Вибачте, будь ласка, за довге вирішення проблеми. Якщо є помилка банку — ми обов'язково і признаємо і повернемо кошти. Зараз робимо все, щоб вирішити проблему якнайскоріше.

zig4free
zig4free
25 квітня 2022, 17:02
Наложенный платеж может быть?
Clienttt
Clienttt
25 квітня 2022, 17:14
Ні. Я ж написав, що були тільки покупки.
1976ANDREI
1976ANDREI
25 квітня 2022, 21:53
Некомпетентная оргранизация и некомпетентные сотрудники.
Ans
Ans
11 липня 2022, 15:27
Может стоит брать только дебентные карты

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Альфа-Банк не анулює незаконно нараховані відсотки