SWIFT-платіж для ФОП

Николай Проценко 7 квітня 2022, 16:16
30.03.2022 мені був відправлений SWIFT-переказ, у USD на ФОП-рахунок. Перед цім я уважно передивився всю поступну інформацію стосовно санкцій стосовно Альфа-банк Україна та можливих проблем з прийомом таких переказів у період воєнного стану. Скрізь стверджувалося, що все працює як завжди.
Але якісь проблеми, напевно є, так як гроші до сього часу на рахунок не надійшли. Переказ був зроблений через банк-посередник JP Morgan Chase Bank N.A
Раніше, протягом 2 років перекази на цей же рахунок надходили протягум 3−4діб максимум.
7 квітня 2022, 17:53
На наш банк ніякі санкції не впливають. Це підтвердив НБУ.
Зі свого боку для вирішення питання ми написали вам в приватні повідомлення. Будемо шукати де застряг переказ.

8 квітня 2022, 12:45
Мошенники № 1 в Украине
Николай Проценко
Николай Проценко
11 квітня 2022, 14:37
Сьогодні переказ повернувся до банку-відправнику з коментом «Не виконуємо перекази через санціонну політику банку». Напевно це рішення було прийнято тільки на підставі назви банку.
13 квітня 2022, 23:11
Т. е. считают, что банк под санкциями. Молодцы.
alfafop
alfafop
13 квітня 2022, 23:02
Добрий день. Та сама історія. Кілька платежів USD не доходять (один вже з тиждень). Банк корреспондент New — York Mellon. Від платника отримати SWIFT MT103 ціла мука. Раніше за день доходили платежі. Чи не блокує Mellon bank Альфу Україна? В мене в одного з платників писали у відділ Compliance щоб розблокувати платіж на мене, бо SWIFT Альфи України вони теж спочатку внесли в чорний перелік.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8