Некомпетентні співробітники

alisavatoian 5 квітня 2022, 13:50
Добрий день! Незадоволена підтримкою вашого банку. Три дні поспіль не можу отримати конкретну відповідь на своє питання. Мені потрібно здійснити переказ коштів Swift з валютного рахунку у Альфа банку на мій же валютний рахунок у іншому українському банку. В чаті в мобільному додатку Sense мені відповідають, що така операція можлива. На гарячій лінії мені відповідають, що я не можу здійснити дану операцію. 1. Аргументують це забороною валютних переказів. Але валютні перекази, на скільки мені відомо заборонені закордон, а не по Україні. Чому я не можу здійснити SWIFT платіж між своїми рахунками по Україні? 2. Чому співробітники банку некомпетентні і не можуть мені надати відповідь на моє питання? В різних каналах підтримки різні відповіді. Наче всі співробітники працюють в різних фінансових структурах. Зробіть так, щоб ваші співробітники знали процеси і процедури вашого ж банку. 3. Я витрачаю 3 дні на з’ясування свого елементарного питання. По-перше у чаті відповідають спочатку іншими фразами і коли я питаю одне — мені відповідають про десяте. По-друге — з‘єднатися з оператором колл-центру задача не з легких — довге очікування (у умовах війни простимо), але робот, який не розуміє чого ти хочеш — дратує неможливо.
Незадоволена, сорі. Мінус
Чекаю пояснення, чому я не можу здійснити Свіфт між своїми рахунками по Україні.
7 квітня 2022, 14:09
Щиро просимо вибачити нашу підтримку 😒 Зараз за останній час стільки всього змінються, вводиться обмежень, що тут легко заплутатитсь. Вибачте, що довелось довго чекати на консультацію за таким простим питанням. Зі співробітниками обов'язково проговоримо цей момент, а в майбутньому обіцяємо стати уважнішими.
Відправлення Swift в валюті по Україні можливе лише за погодженням казначейської служби. Для цього треба звернутись у відділення банку і там співробітник допоможе вам з цим питанням.

1976ANDREI
1976ANDREI
5 квітня 2022, 14:36
Уровень работы поддержки банка заслуживает оценку 1 по десятибальной шкале.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8