АльфаБанк обманює своїх клієнтів!

sveta3108 3 квітня 2022, 16:28
1-го квітня АльфаБанком були анонсовані нові правила кредитних канікул, якщо коротко, то якщо Ви вносите мінімальний платіж, то кредитні канікули не будуть активовані, а якщо не вносите, то вони автоматично активуються. І відповідно різний механізм розподілення відсотків. На моїй зарплатній картці станом на 02.02.2022 р. було 1414,95 грн., я пішла до магазину, розраховуватися карткою, а в мене недостатньо коштів. Подивилася виписку — списали кошти на погашення кредиту, ніяких новин стосовно примусового списання коштів не було. І вже вчора з’явилася відповідь на питання (напевно після масових скарги людей), що якщо у Вас на рахунку є кошти, то вони будуть списані в примусовому порядку на погашення кредиту, а якщо коштів нема, то окей, будуть кредитні канікули. Звичайно, що ні один чат АльфаБанку не відповідає. У мене питання до АльфаБанку: як мені 2 тижні жити з 0 балансом на картці? Ви з глузду з'їхали? Списати все до останньої копійки? Так Ви визначтеся, у Вас кредитні канікули, чи ні? Бо виходить так: маєте люди пару копійок, то ми з Вас усе спишемо і не будемо застосовувати до Вас кредитні канікули, а не маєте грошей на картці з якої можна було б списати кошти, то добре, нате Вам кредитні канікули! Ви просто жахливі, чесно!
3 квітня 2022, 17:32
Ми повністю розуміємо наших клієнтів, тому в поточній ситуації було встановлено кредитні канікули, що діють для всіх кредитів та кредитних карток з 1.03.2022 року. Але якщо до початку дії канікул у вас була не погашена прострочена заборгованість, то банк може виконати таке списання згідно ст. 26 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» та на підставі розділу 7 Договору про банківське обслуговування фізичних осіб в порядку договірного списання були списані кошти з вашого карткового рахунку в рахунок погашення заборгованості за кредитним договором.
Дане списання — вимушене рішення, яке далось нам дуже тяжко в поточній ситуації, але банк продовжує працювати та виконувати свої зобов'язання перед клієнтами та державою. Дякуємо за розуміння. Бережіть себе та близьких. Все буде Україна 💛💙

1976ANDREI
1976ANDREI
3 квітня 2022, 17:40
Жулики и мародёры. Военное время — это форс-мажор. Комиссии, проценты, пени и штрафы — запрещены.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8